Ik heb geen specifiek ding in gedachten omdat liefde uit alle vormen en maten komt. Als je begrijpt wat ik bedoel. Ik zou graag nieuwe horizonten met je willen verkennen.
Die ene speld in de hooiberg. O, ja en al die mannen met zgn of echte vrije relaties of bijna gescheiden...spaar je de moeite, Rosalie63 wordt geen aanvullende relatie!
Ik zoek een man die ouder is dan 45 en net als ik nog steeds sexueel erg actief. Een man die bereid is om zijn grenzen te verleggen en mij en zichzelf nieuwe dingen wil leren.
Geile oma's die nog op zoek zijn naar lekkere mannen in andere regio's
Nietbejaard, 69 jaar · Bilthoven
Net als ik heb je er genoeg van om vanwege je leeftijd in een hokje gestopt te worden sta je vol in het leven en wil je gewoon zelf
Huisvrouwtje, 66 jaar · Wijk bij Duurstede
Je bent een vlotte man die met beide benen op de grond staat. Ik hou van een man die spontaan is en van een beetje romantiek houd.
AntjeTerBraak, 67 jaar · Meppel
Bent u in voor een gezellig avondje? Houd u van gezelschap van een 63 jarige vrouw? Bent u niet te kieskeurig, maar wel eerlijk
-xx-Kyla-, 67 jaar · Niezijl
Het is nooit te laat voor mij om een partner te vinden, waarschijnlijk mijn derde echtgenoot. Ik geloof dat ik nog steeds wat
Emmeppel, 69 jaar · Meppel
Geen binnenzitter maar een actieve man is wat ik zoek. Nuchtere instelling en kijk op het leven die ook in voor een lolletje
Brunnie52, 65 jaar · Vlezenbeek
Het belangrijkste voor mij is dat hij mijn waarden en interesses in het leven deelt. Hij zou aardig en sympathiek moeten zijn.
DartVrouw, 65 jaar · Utrecht
Ik ben op zoek naar een man, leeftijd niet belangrijk zolang hij wel in staat is om seks te hebben, dus potent en energiek. Het
Lizettat, 67 jaar · Geluwe
Een lieve romantische man die net als ik gewoon zo nu en dan eens wat extra nodig heeft. Om lekker even jezelf op uit te leven.