Als jij een rustig type bent pas je goed bij mij. Ik vind het fijn als iemand mij in de waarde laat en van een goed gesprek houdt. Met jou kan ik lachen en huilen maar de liefde neem je zeker serieus.
Ik heb eigenlijk geen idee waar ik precies naar op zoek ben, voor mijn gevoel moet het gewoon fijn aanvoelen en wie weet wat er uit voort zou kunnen bloeien.
Begin maar eens bij ook zelfbewust. En ook kritisch als het om jezelf gaat. Je kleed je leuk en besteed er ook tijd aan. Hoewel een spijkerbroek met een scheef geknoopte blouse ook grappig kan zijn. Je kan gek doen op feesten maar ook lekker de tijd aan mij besteden. En het belangrijkste van je sterke punten
Je zult niet vernederen , je zult me ??laten genieten. En natuurlijk laat ik jou dan ook genieten. ik ben niet kieskeurig het enige wat ik vraag is dat je goed verzorgd bent.
Geile oma's die nog op zoek zijn naar lekkere mannen in andere regio's
Annapoalona, 65 jaar · Eindhoven
Zou graag een lieve,eerlijke,spontane,sociale gezellige goed geklede en verzorgde man leren kennen die precies weet
MissGonny , 69 jaar · Winschoten
Ben je daar? de man van mijn dromen die van me houdt zoals ik ben? Niet vanwege mijn geld? Ik ben niet arrogant
AnnaVl, 67 jaar · Kuringen
Hoe zou je het vinden om met mij in contact te komen en het super gezellig te hebben en fijne gesprekken te voeren zodat we elkaar
Niessie, 66 jaar · Oostende
Ik zoek een lieve nette man zonder problemen,geen leugenaars,en stoefers. Gewoon iemand waar ik gelukkig kan mee zijn.
ShakeSpeare, 65 jaar · Emmeloord
Zou het leuk vinden een man/maatje/vriend te ontmoeten waar ik duidelijk een click mee heb, of chemie, om vervolgens gezellige
Floras, 69 jaar · Genk
Jij herkent mijn verhaaltje en hebt ook wel die behoefte. Jij bent een kerel die erg verlangt naar seks vol passie en enthousiasme.
Lekkergek1948, 69 jaar · Wirdum
Je moet echt wel onder nemend zijn in reizen, Je zit een beetje vol met humor en je bent sociaal anders heb je echt geen lol op