Een evenwichtige, rustige en attente man. Die niet op zoek is naar een kortstondig avontuurtje maar ook niet meteen met zijn koffers komt aanzetten ;) Een man die net als ik het leven veel leuker en fijner vind als er iemand is om dingen mee te delen. Niet iemand die over alles een discussie aangaat, gewoon leuk, lief en aardig om mee om te gaan.
Je zult niet vernederen , je zult me ??laten genieten. En natuurlijk laat ik jou dan ook genieten. ik ben niet kieskeurig het enige wat ik vraag is dat je goed verzorgd bent.
De tijd van leuke dingen doen is begonnen maar ook jij hebt alles aan de kant geschoven omdat je werken moest. Nu het genieten begint heb je ook teveel tijd en te weinig om je heen. Misschien een mogelijkheid om samen te gaan reizen.