Vrolijk, positief, het woord chagrijnig ken je niet, joviaal, aantrekkelijk en intelligent.. Je vindt het fijn om samen te genieten van een glaasje wijn bij het eten, een film te kijken of een wandeling te maken langs het strand of in een bos. Een dosis romantiek stel ik dus wel erg op prijs.
Ik heb eigenlijk geen idee waar ik precies naar op zoek ben, voor mijn gevoel moet het gewoon fijn aanvoelen en wie weet wat er uit voort zou kunnen bloeien.
Je zult niet vernederen , je zult me ??laten genieten. En natuurlijk laat ik jou dan ook genieten. ik ben niet kieskeurig het enige wat ik vraag is dat je goed verzorgd bent.
Die ene speld in de hooiberg. O, ja en al die mannen met zgn of echte vrije relaties of bijna gescheiden...spaar je de moeite, Rosalie63 wordt geen aanvullende relatie!
Geile oma's die nog op zoek zijn naar lekkere mannen in andere regio's
Benjijdeware, 65 jaar · Vught
Ik hoop van jou te mogen vernemen als je echt wel serieus bent
Boeimeerdame, 67 jaar · Breda
Het belangrijkste vind ik toch wel dat je je kan vinden in wat ik schrijf over mezelf. je bent positief ingesteld, zit niet
Floora195205, 65 jaar · Aalst
U heeft er geen problemen mee dat ik getrouwd ben . U woont bij mij in de buurt of heeft de mogelijkheid om deze kant op te komen.
Rodeschoentjes, 66 jaar · Ham
Gewoon een lekkere vent die weet hoe en wat een vrouw nodig heeft en haar kan laten genieten? Maar wat wel van belang is dat het
Hugh2727, 67 jaar · De Bilt
Lieve man, ik wil nog 1 keer de liefde beleven met een wijze, sterke, woest aantrekkelijke man die weet dat je in een relatie
Evazinnik1950, 67 jaar · Kachtem
U bent een gezellige gesprekspartner die mijn avonden vult met leuke gesprekken.
Aaaijajaaai, 65 jaar · Knokke
Ik hoop een leuke man te vinden die misschien ook wel het gevoel heeft om opgesloten te zitten, die het moeilijk/ niet leuk
Kwetsbaredame, 68 jaar · Emmeloord
Je mag best jonger zijn maar geen groentje die nog alles moet leren. Ik kan ontvangen en me verplaatsen. Heb je zin en ben je