Ik vind het wel fijn als je ook een beetje sportief zou zijn en zo niet, of je in ieder geval mijn passie hiervoor wilt respecteren. Dit zal ik ook doen bij jou natuurlijk, misschien vind ik nog wel een nieuwe hobby. Je moet wel een beetje tegengas kunnen geven want ben wel een pittige dame. Verder ben jij leuk om te zien, lief gezicht en mooie uitstraling.
De tijd van leuke dingen doen is begonnen maar ook jij hebt alles aan de kant geschoven omdat je werken moest. Nu het genieten begint heb je ook teveel tijd en te weinig om je heen. Misschien een mogelijkheid om samen te gaan reizen.
Ik zoek een man die ouder is dan 45 en net als ik nog steeds sexueel erg actief. Een man die bereid is om zijn grenzen te verleggen en mij en zichzelf nieuwe dingen wil leren.