Een zelfverzekerde jonge vent die ook vol in het leven staat. Houd van gevaar en ook van uitdagingen. Niet achterom kijkt maar juist de toekomst voor ogen houd. Ben ik wat je zoekt? Dan hoop ik snel dat eens te ondervinden.
Je zult niet vernederen , je zult me ??laten genieten. En natuurlijk laat ik jou dan ook genieten. ik ben niet kieskeurig het enige wat ik vraag is dat je goed verzorgd bent.
Simpel gezegd zoek ik gewoon een nieuwe vriend. Een man waar ik lief en leed mee kan delen van samen koken tot samen op de bank een film kijken. Samen voor vreugde zorgen in het restaurant en samen kroelen in bed voor het slapen. Ik zoek dus niet een eenmalig iets maar echt een totaal pakketje in een man.
Ben jij een leuke man die ook wel af en toe in is voor een leuk gesprek en vriendschap? Die misschien ook wel interesse hebt bij een leuke klik om gewoon een avond je naar een gezellig restaurantje te gaan na of voor een leuke musical? Gewoon ontspannen samen zijn in een leuke vriendschap (voor en tegen spoed)
Geile oma's die nog op zoek zijn naar lekkere mannen in andere regio's
Roelfina, 67 jaar · Stadskanaal
Zeg ik later
Adrienneke, 65 jaar · Harlingen
Jij begrijpt mijn verhaal en ziet het wel zitten om lekker samen te genieten. Met alle rust op een fijne plek, ongestoord.
Evazinnik1950, 67 jaar · Kachtem
U bent een gezellige gesprekspartner die mijn avonden vult met leuke gesprekken.
Adelheid1947, 69 jaar · Meppel
Misschien ben jij ook l een hele tijd alleen en heb jij ook behoefte aan een leuk contact. Met de instelling dat niets moet,
RijpeTuin, 68 jaar · Deventer
n.v.t
Lenie, 66 jaar · Dronten
Jij bent origineel, zelfstandig, loyaal, grappig, geinteresseerd in het leven
MijnGewoontes, 69 jaar · Gulpen
Ik ben geen veeleisende vrouw maar het zou wel fijn zijn mocht een man mee kunnen met zijn tijd. Het klinkt zo cliché
Oudburgemeester, 67 jaar · Koksijde
Een lieve man waarmee ik het leven weer op kan pakken en weer eens plezier voor 2 kan hebben.