Ben jij op zoek naar hetzelfde met mij? Laten we het gewoon doen. Ik hoop dat het helemaal leuk gaat worden en dat we er vandaag nog mee gaan beginnen.
Ik heb geen specifiek ding in gedachten omdat liefde uit alle vormen en maten komt. Als je begrijpt wat ik bedoel. Ik zou graag nieuwe horizonten met je willen verkennen.
De tijd van leuke dingen doen is begonnen maar ook jij hebt alles aan de kant geschoven omdat je werken moest. Nu het genieten begint heb je ook teveel tijd en te weinig om je heen. Misschien een mogelijkheid om samen te gaan reizen.
Geile oma's die nog op zoek zijn naar lekkere mannen in andere regio's
65enalleen, 68 jaar · Zevenhoven
Een warme man die mijn leven weer een beetje kleur kan geven, gewoon genieten van de kleine dingen die we samen kunnen ondernemen
Hilarius48, 68 jaar · Turnhout
Je bent leuk en gezellig. Verder wil ik niets van je eisen.
Elody, 65 jaar · Gent
Een man die graag vertroeteld zou worden met wat ervaring en liefst romantisch?
SchuwmijNiet, 67 jaar · Wolvega
Ik zoek ik iemand die mij uiteindelijk over die ene drempel te helpen en een wilde ervaring aan te willen gaan.
MissGonny , 69 jaar · Winschoten
Ben je daar? de man van mijn dromen die van me houdt zoals ik ben? Niet vanwege mijn geld? Ik ben niet arrogant
Gruitbelgrado, 67 jaar · Amstelveen
Ik zoek niet direct een man voor een relatie maar je weet natuurlijk nooit wat er zal gaan opbloeien. Maar in eerste instantie
Celeste63, 67 jaar · Gent
Dit profiel heb ik voor mezelf aangemaakt. De meeste mannen die ik ken, ken ik zo goed dat het bijna saai begint te worden. Tijd
Marlene19480411, 69 jaar · Arendonk
Een man die erg graag geniet van het leven, graag op reis gaat en samen graag leuke dingen doet