Wie ben jij? Je bent een man met ambitie, geen jongentje meer. Je komt niet 3r nachten per week de kroeg uit rollen. Je houdt van gezelligheid, maar je bent ergens ook zorgzaam. Je vindt het leuk om dingen samen te ondernemen en om me te verrassen, je bent niet vies van een beetje romantiek!
Ik heb eigenlijk geen idee waar ik precies naar op zoek ben, voor mijn gevoel moet het gewoon fijn aanvoelen en wie weet wat er uit voort zou kunnen bloeien.
Ik zoek een man die ouder is dan 45 en net als ik nog steeds sexueel erg actief. Een man die bereid is om zijn grenzen te verleggen en mij en zichzelf nieuwe dingen wil leren.
De tijd van leuke dingen doen is begonnen maar ook jij hebt alles aan de kant geschoven omdat je werken moest. Nu het genieten begint heb je ook teveel tijd en te weinig om je heen. Misschien een mogelijkheid om samen te gaan reizen.
Geile oma's die nog op zoek zijn naar lekkere mannen in andere regio's
Lia12, 65 jaar · Leeuwarden
Ik zou het graag langzaam willen doen, je eerst een beetje leren kennen via mailcontact. En wanneer het voor ons beiden vertrouwd
Lieverdje59, 65 jaar · Den Haag
Gerda64, 69 jaar · Hasselt
lieve humorvolle oprechte man gezocht voor vriendschap en als het klikt een innige langdurige lat-relatie.
Kampeervermaak, 69 jaar · Turnhout
Discretie vereist!!! Ben op (zoek) naar een interessante man met veel ervaring en het wel ziet zitten met een vrouw van mijn
ErvarenVrouw, 68 jaar · Baars
Omdat ik jou waarschijnlijk niet op straat zal aanspreken, doen we het maar via deze weg! Jij bent natuurlijk De ultieme leuke
DoortjeVl, 69 jaar · Brouwershaven
Leuke gezellige man die ook vastigheid zoekt en serieus is
Verwanda, 66 jaar · Gent
Ben je ook zo een levensgenieter en zou je graag met mij op stap willen? Je bent betrouwbaar en vrij om te gaan en komen wanneer
MetRespect, 65 jaar · Lopik
Jij moet heel lief zijn en gevoel voor humor hebben. Niet ruw of onbeschoft, maar juist een echte heer zijn.