Ik heb geen specifiek ding in gedachten omdat liefde uit alle vormen en maten komt. Als je begrijpt wat ik bedoel. Ik zou graag nieuwe horizonten met je willen verkennen.
De tijd van leuke dingen doen is begonnen maar ook jij hebt alles aan de kant geschoven omdat je werken moest. Nu het genieten begint heb je ook teveel tijd en te weinig om je heen. Misschien een mogelijkheid om samen te gaan reizen.
Ik heb eigenlijk geen idee waar ik precies naar op zoek ben, voor mijn gevoel moet het gewoon fijn aanvoelen en wie weet wat er uit voort zou kunnen bloeien.
Ik ben dol op een man voor iets goeds en misschien nog wel meer. Maar eerst een vriendschap opbouwen en samen de beste tijd hebben. Ik vind het heerlijk om alles te vinden en je gaat er met mij heen hoop ik?
Geile oma's die nog op zoek zijn naar lekkere mannen in andere regio's
Ann1952, 66 jaar · Houthalen-Helchteren
Ik wil iemand ontmoeten die grappig, respectvol, zorgzaam en liefdevol is, een man die weet wat hij met zijn leven doet en
Ookeenzaam, 67 jaar · Hillegom
Ik ben op zoek naar een man die dezelfde interesses deelt.
Zevenslotentg, 66 jaar · Scheulder
Een echte man die voor een vrouw kan zorgen en daar ook van geniet. Hopelijk hou jij er van op erop uit te gaan en ben jij graag
Moekefrancien, 65 jaar · Dendermonde
Ik zoek een lieve man, die ik kan vertrouwen. Ik hecht geen waarde aan financiële zaken, voor mij gaat het echt om het
Proud Oma, 66 jaar · Zwolle
Ik stel erg prijs op hygiene en je bent een heer in het bijzijn van een dame.
Ninthe, 69 jaar · Drachten
Lief, discreet, begripvol zijn toch wel de dingen die best wel belangrijk zijn en vertrouwen hoor daar bij. Voel jij je ook
Erikson, 65 jaar · Huizingen
Iemand die bij mij past, Gezellig is en met mijn kinderen overweg kan en ook met mijn huisdieren.