Ik heb geen specifiek ding in gedachten omdat liefde uit alle vormen en maten komt. Als je begrijpt wat ik bedoel. Ik zou graag nieuwe horizonten met je willen verkennen.
Die ene speld in de hooiberg. O, ja en al die mannen met zgn of echte vrije relaties of bijna gescheiden...spaar je de moeite, Rosalie63 wordt geen aanvullende relatie!
Ik zoek een man die ouder is dan 45 en net als ik nog steeds sexueel erg actief. Een man die bereid is om zijn grenzen te verleggen en mij en zichzelf nieuwe dingen wil leren.
Geile oma's die nog op zoek zijn naar lekkere mannen in andere regio's
Floora195205, 65 jaar · Aalst
U heeft er geen problemen mee dat ik getrouwd ben . U woont bij mij in de buurt of heeft de mogelijkheid om deze kant op te komen.
XxGeorgie, 65 jaar · Emmeloord
Ik geef de voorkeur aan iemand van mijn eigen leeftijd, dat kan wat ouder of jonger zijn natuurlijk dat maakt me niet uit. Ik
Kalyn, 66 jaar · Genk
U bent opzoek naar nieuwe contacten en staat op voor eventueel meer. U bent vriendelijk en hebt ook redelijk wat vrije tijd.
Hetechtewerk, 66 jaar · Izegem
Daar wil ik graag zelf achter komen. Je moet wel een beetje lief zijn en een luisterend oor hebben.
XxVeeraaxx, 66 jaar · Hoeilaart
Zal het verkeerd zijn voor een verweduwde en oude dame om een nieuwe vriend te vinden? Het is meer dan een decennium geleden
Adrienneke, 65 jaar · Harlingen
Jij begrijpt mijn verhaal en ziet het wel zitten om lekker samen te genieten. Met alle rust op een fijne plek, ongestoord.
Vlissingen64, 68 jaar · Vlissingen
Ik wil graag een leuke lange man ontmoeten,wel iemand die vrij is en geen one night stands gewoon om te beginnen een leuke vriendschap,