Ik hou van mannen die zich energiek opstellen, die lekker kunnen praten en zich overal wel thuis voelen Je hebt een brede interesse, je bent attent en je houdt van lekker bezig zijn of op stap te gaan. Dus wat dacht je van een avondje uitgaan, misschien wat eten of drinken om elkaar eens te verkennen?
Wij, of eerder gezegd ik, ben op zoek naar een leuke man. Het gaat met name op 1 op 1 seks. Mijn man hoeft hier niet bij aanwezig te zijn (alleen op aanvraag). Geloof me, ik hoef mijn man niet overal bij te hebben, als ik een leuke man zie voor een geil intiem moment. standaard regels gelden. hygiene, verzorgd,
Samen iets gaan eten of drinken, gewoon een leuke vriendschap opbouwen. De tijd dat we meteen met elkaar naar huis gingen is bij mij al enkele tientallen jaren gepasseerd. Ik zoek dus gewoon een leuk maatje waar ik samen dingen mee kan gaan doen.