Samen iets gaan eten of drinken, gewoon een leuke vriendschap opbouwen. De tijd dat we meteen met elkaar naar huis gingen is bij mij al enkele tientallen jaren gepasseerd. Ik zoek dus gewoon een leuk maatje waar ik samen dingen mee kan gaan doen.
Eerlijk gezegd, dit is één van de belangrijkste dingen voor mij. Ik ben de goofiest persoon op deze planeet, ik krijg het van mijn moeder. Wees een goofy met mij, grap met mij, lach met mij! Er is niets aantrekkelijker dan een hardwerkende jongen met een goed karakter.
Geile oma's die nog op zoek zijn naar lekkere mannen in andere regio's
LovingCarla, 63 jaar · Bergeijk
Je wilt liefde delen, je wilt een relatie hebben, maar je wilt niet samenleven. Misschien zit je in dezelfde situatie: getrouwd
BeccaGPA, 61 jaar · Schore
Heb je het geduld om mij te begrijpen? Als je goed voor me kunt zijn, ben ik er vrij zeker van dat we deze waardig voor me kunnen
Burgerlij550919, 61 jaar · Ter Heijde
Jij staat net als ik positief in het leven en houdt er van om lekker te genieten en leuke dingen te doen. Je bent een betrouwbare
Beppie, 63 jaar · Oostende
volgt
Grotelach, 63 jaar · Kapellen
Een leuke charmante man, met een goede achtergrond, dat wil zeggen: U heeft uwe zaken goed op orde, privé zowel zakelijk.
Vrouwvan57, 60 jaar · Gaastmeer
-
Perfectiegeliefd, 60 jaar · Amsterdam
Lieve man
Valkje570415, 60 jaar · Valkenburg
Het leven gaat heel snel en de dagen zijn druk en vol. Aan het einde van de dag is het toch fijn om een leuk vooruitzicht te hebben?