Ken je het beklemmende gevoel? Zou het wel fijn vinden om mijn verhaal bij je kwijt te kunnen.. dus je hebt een goed luisterend oor en je weet soms de juiste dingen te zeggen.
Rhondaxx, 61 jaar · Tinallinge
♥ Groningen ♥ Gekleurd haar ♥ Bruine ogen ♥ Dik lijf
Je bent vrij gemakkelijk in de omgang en je bent iemand die voor zichzelf kan zorgen. Ik denk dat ik op zoek ben naar een onafhankelijke persoon, zodat er op de lange termijn geen complicaties zullen zijn. Dat is als we besluiten dit regelmatig te maken
Zijn er nog leuke heren, die mij gezelschap willen houden? Ja, dan heb ik gelijk geluk zeg maar. Ik ben op zoek naar iemand die graag luistert en samen leuke dingen wil gaan doen. Ik ben benieuwd of die heren er nog bestaan. Of ben ik soms in de tijd blijven steken?
Geile oma's die nog op zoek zijn naar lekkere mannen in andere regio's
AfMetDe, 63 jaar · Geersdijk
Ik zoek een man die durft! Niet iemand die verlegen of twijfelend langs de kant gaat staan en zijn grote kans daardoor mist.
Ochtendmenz, 63 jaar · Fluitenberg
Een man die ook en leuk gezelschap mist en samen leuke dingen wil ondernemen. Persoonlijke hygiene is erg belangrijk.
Brii-Anna-, 60 jaar · Heinkenszand
Ik zal een vriendschap willen die puur is van liefde en respect. Je gaat mijn vriend zijn, iemand met wie ik goede omgang kan
Lnnxx , 60 jaar · Kinrooi
Ik ben veel makkelijker op mijn gemak bij jou als jij ook een normale man zou zijn en wel actief met mij zou willen zijn op een
BootyCall06, 63 jaar · Enschede
Op zoek zijn naar intens genot
AmouretteSingle, 62 jaar · Apeldoorn
Netjes en hygiënisch. Leeftijd onbelangrijk
Miranan, 62 jaar · Gent
Over jou kan ik kort en krachtig zijn. Ik ben niet zomaar een vrouw die je over de leuning van de bank gooit en flink op los gaat.
Burgerlij550919, 61 jaar · Ter Heijde
Jij staat net als ik positief in het leven en houdt er van om lekker te genieten en leuke dingen te doen. Je bent een betrouwbare