Ik hoop dat jij net zo spontaan en gezellig bent, dan kunnen we samen wat leuks beleven. Weet jij een vrouw te verrassen en komt er bij jou niet snel de sleur in? Dan mag je me zeker een berichtje doen.
Eerlijk gezegd, dit is één van de belangrijkste dingen voor mij. Ik ben de goofiest persoon op deze planeet, ik krijg het van mijn moeder. Wees een goofy met mij, grap met mij, lach met mij! Er is niets aantrekkelijker dan een hardwerkende jongen met een goed karakter.
Je bent ook geen bankhanger en onderneemt ook graag iets. En dat iets mag heel varierend zijn hoor, van theater tot korte trips, van heerlijk uit eten tot voor elkaar koken. Je zit niet van 's morgens vroeg tot 's avonds laat de krant te lezen terwijl het leven aan je voorbij trekt.
Geile oma's die nog op zoek zijn naar lekkere mannen in andere regio's
SexyBeeb, 64 jaar · Breskens
Ben jij te vinden voor sex in de natuur?
Zestigste, 64 jaar · Sambeek
een man van rond mijn leeftijd of jonger, die genieten kan van een vrouw zoals mij, als seksmaatje en ook behoefte heeft aan
Marialady, 62 jaar · Boornbergum
Ik zoek iemand voor wat gezelschap, ik voel mij af en toe toch wel eenzaam op sommige momenten. En ik zou dan graag iemand willen
Passievol, 60 jaar · Emmeloord
ja over jou niet zo veel wel als je wat van mollig houd want dat ben ik namelijk wel mmmmmmm
Regina55, 62 jaar · Nes aan de Amstel
Je bent van middelbare leeftijd en zoekt ook een maatje.
Dirkje1957, 60 jaar · Noordwijk
Eigenlijk vind ik het moeilijk te bepalen hoe jij zou moeten zijn, die klik is er of is er niet. Al vind ik wel dat je natuurlijk
Stout56, 61 jaar · Bakkeveen
Niet zoekende naar vastigheid liefde of een relatie maar naar plezier en seks.