Als je bereid bent om alles voor mij te doen, ben ik er gewoon voor je. Laten we deze vandaag voor ons realiteit maken. Laten we deze dingen waardig voor ons maken. Als we dat kunnen doen, ben ik er vrij zeker van dat we van elkaar gaan genieten.
Denk jij dat je in mij wel de ware ziet of wil je me leren kennen, dan hoop ik dat ik een berichtje van je krijg, ik ben in ieder geval heel benieuwd naar je. Veeleisend ben ik niet, ik wil alleen gezelligheid met hier en daar wat spannende uitspattingen :)
Zijn er nog leuke heren, die mij gezelschap willen houden? Ja, dan heb ik gelijk geluk zeg maar. Ik ben op zoek naar iemand die graag luistert en samen leuke dingen wil gaan doen. Ik ben benieuwd of die heren er nog bestaan. Of ben ik soms in de tijd blijven steken?