Ik zou iemand willen die vriendelijk, grappig, intelligent is en zichzelf niet al te serieus neemt. Zolang je een goed persoon bent en iemand met wie ik een goed gesprek zou kunnen voeren, zou ik gelukkig zijn.
Je bent ook geen bankhanger en onderneemt ook graag iets. En dat iets mag heel varierend zijn hoor, van theater tot korte trips, van heerlijk uit eten tot voor elkaar koken. Je zit niet van 's morgens vroeg tot 's avonds laat de krant te lezen terwijl het leven aan je voorbij trekt.
Samen iets gaan eten of drinken, gewoon een leuke vriendschap opbouwen. De tijd dat we meteen met elkaar naar huis gingen is bij mij al enkele tientallen jaren gepasseerd. Ik zoek dus gewoon een leuk maatje waar ik samen dingen mee kan gaan doen.