Eerlijk gezegd, dit is één van de belangrijkste dingen voor mij. Ik ben de goofiest persoon op deze planeet, ik krijg het van mijn moeder. Wees een goofy met mij, grap met mij, lach met mij! Er is niets aantrekkelijker dan een hardwerkende jongen met een goed karakter.
Zijn er nog leuke heren, die mij gezelschap willen houden? Ja, dan heb ik gelijk geluk zeg maar. Ik ben op zoek naar iemand die graag luistert en samen leuke dingen wil gaan doen. Ik ben benieuwd of die heren er nog bestaan. Of ben ik soms in de tijd blijven steken?
Ik zoek een leuke vlotte man die net als ik de sex heel veel mist. Liefste een man die ook in een relatie zit maar als je vrijgezel bent is dat ook niet erg. Als je maar beseft dat het puur alleen om de sex is. Verzorging en hygiëne zijn heel belangrijk en verder komen we er wel uit toch
Geile oma's die nog op zoek zijn naar lekkere mannen in andere regio's
Claar57, 60 jaar · Emmen
Welke leuke, gezellige man maakt mijn leven net weer even een stukje leuker? We hoeven niet direct te gaan samen wonen hihi,
MaryannA0, 62 jaar · Almelo
Ik zou dol zijn op een slimme, genereuze, liefhebbende kerel rond mijn leeftijd.
DateinTilburg, 62 jaar · Tilburg
-
Zoetjes, 61 jaar · Borssele
Je moet gewillig zijn en niet bang voor nieuwe dingen. Wees gerust, wij hebben geen ervaring dus dat hoef jij ook niet te hebben.
Happyfleur, 60 jaar · Aalst
Een gentlemen iemand die de deur voor me open gaat houden als ik even door een regenbui moet rennen. Mijn badje vult als ik er
Catastrofe, 63 jaar · Waregem
Je bent de andere helft en kan mijn muziek smaak waarderen, ik hou gewoon van goede rock muziek. Verder ben je alles wat mijn
MiraLo55, 62 jaar · Koekange
Ik denk dat ik de droom bent van elke man, ik zeur niet en ben al zeker niet de persoon die moeilijk gaat doen en nee gaat zeggen.
321Val, 60 jaar · Stavele
Je bent een lieve en gezellige, leuke man. Je zult mijn toekomstige partner zijn tot het einde. En een avontuurlijk.