Jij begrijpt precies wat ik bedoel en maakt misschien wel hetzelfde mee. plezier is voor jou ook belangrijk in het leven net als het spel van verleiden en verleidt worden. Als jij het prima vindt om ergens discreet af te spreken heeft dat wel mijn voorkeur.
Wij, of eerder gezegd ik, ben op zoek naar een leuke man. Het gaat met name op 1 op 1 seks. Mijn man hoeft hier niet bij aanwezig te zijn (alleen op aanvraag). Geloof me, ik hoef mijn man niet overal bij te hebben, als ik een leuke man zie voor een geil intiem moment. standaard regels gelden. hygiene, verzorgd,
Je kan mij wel begrijpen want ook jij kent het gevoel van alleen zijn als geen ander. Je zou het zelf ook wel fijn vinden om wat vrouwelijk gezelschap te hebben zo af en toe.
Samen iets gaan eten of drinken, gewoon een leuke vriendschap opbouwen. De tijd dat we meteen met elkaar naar huis gingen is bij mij al enkele tientallen jaren gepasseerd. Ik zoek dus gewoon een leuk maatje waar ik samen dingen mee kan gaan doen.
Geile oma's die nog op zoek zijn naar lekkere mannen in andere regio's
Nooitgedach1956, 61 jaar · Nieuwerkerk
Heb jij dezelfde interesses, dan hoor ik graag van jou groetjes Gemma.
Amandah, 62 jaar · Sint-Niklaas
Privé zit het ook niet lekker bij jou anders zou je ook niet hier staan denk ik. Je houdt van seks en draait je handen
Grotelach, 63 jaar · Kapellen
Een leuke charmante man, met een goede achtergrond, dat wil zeggen: U heeft uwe zaken goed op orde, privé zowel zakelijk.
Elementaire09, 62 jaar · Swifterbant
Een lieve eerlijke man die er op uit is om een vrouw te verwennen. Wel op een discrete manier want van mijn kant kun je dat ook
Korrine, 64 jaar · Eindhoven
Je bent een nette man, die met mij nog een mooie toekomst op wil bouwen. Je bent positief en ondernemend. Ik kan nu wel een hele
Ans54, 63 jaar · Oppuurs
U bent een charmante man, met de ouderwetse normen en waarden. Ook u houd van een uitje en bent het thuis zitten meer dan beu.
NJ1956, 60 jaar · Maastricht
Ben jij een match?
EenzaamheidZelve, 64 jaar · Minderhout
Spontane man die houd van een zekere rust maar ook erg onrustig en enthousiast kan zijn. Wel gekleed is en ook met alle gemak