Ik ben hier gewoon voor een leuke tijd en goed plezier met een leuke man. Ik hoop dat ik die man hier echt zal gaan vinden. Denk jij dat ik die hier zal kunnen vinden? Ik ben erg positief ingesteld wat dat betreft. Kom! Laten we iets leuks met elkaar gaan doen!
Ik zoek een man die ook de seks mist in zijn relatie. Of een man die vrijgezel is en alleen de lusten wil maar niet de lasten. Dan ben ik geschikt voor jou. Weet je hoe je een vrouw moet verwennen en ben je goed met je tong dan hoop ik je snel te lezen. Je krijg altijd een berichtje van me terug
Denk jij dat je in mij wel de ware ziet of wil je me leren kennen, dan hoop ik dat ik een berichtje van je krijg, ik ben in ieder geval heel benieuwd naar je. Veeleisend ben ik niet, ik wil alleen gezelligheid met hier en daar wat spannende uitspattingen :)
Samen iets gaan eten of drinken, gewoon een leuke vriendschap opbouwen. De tijd dat we meteen met elkaar naar huis gingen is bij mij al enkele tientallen jaren gepasseerd. Ik zoek dus gewoon een leuk maatje waar ik samen dingen mee kan gaan doen.
Geile oma's die nog op zoek zijn naar lekkere mannen in andere regio's
Yootjecootje, 61 jaar · Zwijndrecht
Ongeveer dezelfde leeftijd en die leuke grappen kan maken hou ik wel van.
Taylor1005, 61 jaar · Lede
Ik wil een man vinden die daar prima in mee kan gaan, met de juiste normen en waarden uiteraard. Elkaar respecteren en er voor
Wiezewies, 62 jaar · Hamont-Achel
U bent toe aan een nieuwe stap in u leven en wilt graag in contact komen met een lieve vrouw. U geniet van het leven en bent een
KKarin, 62 jaar · Assen
Wat ik van jullie verwacht is ongeveer het zelfde waar ik van hou
ThereseM, 61 jaar · Nijlande
Je wilt de rest van je leven doorbrengen met een vrouw, je vind het niet erg dat ik wat ouder ben. En ik hoop dat we er samen een
Ludmila, 63 jaar · Aarschot
Discreet
Martine1954, 63 jaar · Haalderen
Ik zoek een vrolijke man die houd van uitgaan en dol op dieren is. En zelf met leuke activiteiten komt, kun je ook lekker koken?
Aafke1956, 61 jaar · Baaigem
Goede luisteraar en prater, niet uit op romantiek of seksuele gemeenschap, voor een goed gesprek, etentje of theaterbezoek.