Samen iets gaan eten of drinken, gewoon een leuke vriendschap opbouwen. De tijd dat we meteen met elkaar naar huis gingen is bij mij al enkele tientallen jaren gepasseerd. Ik zoek dus gewoon een leuk maatje waar ik samen dingen mee kan gaan doen.
Ken je het beklemmende gevoel? Zou het wel fijn vinden om mijn verhaal bij je kwijt te kunnen.. dus je hebt een goed luisterend oor en je weet soms de juiste dingen te zeggen.
Denk jij dat je in mij wel de ware ziet of wil je me leren kennen, dan hoop ik dat ik een berichtje van je krijg, ik ben in ieder geval heel benieuwd naar je. Veeleisend ben ik niet, ik wil alleen gezelligheid met hier en daar wat spannende uitspattingen :)
Geile oma's die nog op zoek zijn naar lekkere mannen in andere regio's
Houvanspanning, 60 jaar · Gent
Jij bent een niet meer zo jonge maar nog zeer actieve man die weet hoe een vrouw te verwennen.
Josephineeke, 62 jaar · Houtvenne
Ik heb niet een bepaald beeld van een man die ik leuk vind. Ik hou van een charismatisch type, iemand die echt aanwezig is. Ik
GewoonLekkerA, 60 jaar · Aalsmeer
mail me jou sexuele fantasisen en we gaan samen proberen deze uit te laten komen
Miches, 61 jaar · Lille
Ben jij een man die ook toe is aan iets vast met een leuke dame? Je bent net als ik ook zorgzaam, in elk geval wel een beetje en hebt
Debbs56, 61 jaar · Schoonaarde
Ik ben serieus over een langdurige relatie en het vinden van de juiste man om de rest van mijn leven met me te delen en te voltooien.
Danna1957, 60 jaar · Leeuwarden
Ben jij die liefdevolle man?
Patsboemhier, 61 jaar · Nijmegen
Je bent spontaan, vooruit kijkend en blijf niet haken. Je gaat voor wat je wilt hebben in het leven.
Scorpion1950, 61 jaar · Nunspeet
je bent die lieve man die weet wat een vrouw in deze tijd nodig heeft.