Hoe jij er uit ziet, of dat jij een man of een vrouw bent dat maakt niet zo veel uit. Ga nu niet medelijden met mij hebben, want dat is niet nodig. Ik sta sterk in mijn schoenen en ben klaar om verder te gaan met mijn leven. Jij hebt waarschijnlijk ook een rugzakje en dat is nou net wat jou ook een mooier mens maakt.
Je bent ook geen bankhanger en onderneemt ook graag iets. En dat iets mag heel varierend zijn hoor, van theater tot korte trips, van heerlijk uit eten tot voor elkaar koken. Je zit niet van 's morgens vroeg tot 's avonds laat de krant te lezen terwijl het leven aan je voorbij trekt.
Ken je het beklemmende gevoel? Zou het wel fijn vinden om mijn verhaal bij je kwijt te kunnen.. dus je hebt een goed luisterend oor en je weet soms de juiste dingen te zeggen.