Je weet hoe je kinky dingen moet doen en je weet er veel van af. Je bent niet bang om dingen te doen en je hebt een heel creatieve geest. Je weet hoe je je pik optimaal kunt gebruiken en ik zal ervoor zorgen dat je zaad niet verloren gaat. Laat me je neuken en ik laat je hetzelfde doen voor mij.
Zijn er nog leuke heren, die mij gezelschap willen houden? Ja, dan heb ik gelijk geluk zeg maar. Ik ben op zoek naar iemand die graag luistert en samen leuke dingen wil gaan doen. Ik ben benieuwd of die heren er nog bestaan. Of ben ik soms in de tijd blijven steken?
Ken je het beklemmende gevoel? Zou het wel fijn vinden om mijn verhaal bij je kwijt te kunnen.. dus je hebt een goed luisterend oor en je weet soms de juiste dingen te zeggen.