Een man die mijn aandacht trekt ziet er goed uit, ruikt fijn, gaat netjes naar de kapper, pakje aan, overhempje gladgestreken, scheert zich knap en doet vooral niet moeilijk!
Wij, of eerder gezegd ik, ben op zoek naar een leuke man. Het gaat met name op 1 op 1 seks. Mijn man hoeft hier niet bij aanwezig te zijn (alleen op aanvraag). Geloof me, ik hoef mijn man niet overal bij te hebben, als ik een leuke man zie voor een geil intiem moment. standaard regels gelden. hygiene, verzorgd,
Ken je het beklemmende gevoel? Zou het wel fijn vinden om mijn verhaal bij je kwijt te kunnen.. dus je hebt een goed luisterend oor en je weet soms de juiste dingen te zeggen.
Samen iets gaan eten of drinken, gewoon een leuke vriendschap opbouwen. De tijd dat we meteen met elkaar naar huis gingen is bij mij al enkele tientallen jaren gepasseerd. Ik zoek dus gewoon een leuk maatje waar ik samen dingen mee kan gaan doen.
Geile oma's die nog op zoek zijn naar lekkere mannen in andere regio's
GewoonLekkerA, 60 jaar · Aalsmeer
mail me jou sexuele fantasisen en we gaan samen proberen deze uit te laten komen
Alitaly, 60 jaar · Eeklo
Als je al meteen begint over een relatie, dan loop ik weg. Ik hou er wel van als mensen hun eigen mening hebben en zich daar niet
Winnaar, 62 jaar · Bommershoven
Je houdt van lange sex, vluggertjes zijn niet aan jou besteed. je wilt ook graag sex op een andere plaats dan de slaapkamer.
Sylwil1955, 61 jaar · Kortenhoef
Ja wat zoek ik in een man eigenlijk alles ik kan beter zeggen wat ik niet zoek dan ben ik sneller klaar. Dus wat ik niet zoek is:
Sunanita, 62 jaar · Aarsele
Ik zit in een seksuele piek, kun jij mij daar in laten blijven?
LadayPink, 61 jaar · Houten
Spontane man, van 18 tot 112, hoewel ik verwacht niet teveel reacties te krijgen van gespierde mannen van 23. hahahaha Ik
Nelly46, 61 jaar · Maasmechelen
Rechttoe rechtaan, dat werkt voor mij niet dus als je van vluggertjes houdt, dan hoef je niet te reageren. Heb je daarentegen
Snuffelstage, 61 jaar · Borgloon
Ik zoek een gewone Hollandse man, niets meer en niets minder. Jij houdt van gezelligheid, dansen, vrolijkheid, meezingen