U heeft stijl en klasse en een verzorgt uiterlijk. U bent single en heeft een eigen carrière of steunt en ondersteunt de carrière van u partner, u bent warm en stelt een lief gebaar op prijs. U bent spontaan en ook in voor diepgaande gesprekken.
Ken je het beklemmende gevoel? Zou het wel fijn vinden om mijn verhaal bij je kwijt te kunnen.. dus je hebt een goed luisterend oor en je weet soms de juiste dingen te zeggen.
Wij, of eerder gezegd ik, ben op zoek naar een leuke man. Het gaat met name op 1 op 1 seks. Mijn man hoeft hier niet bij aanwezig te zijn (alleen op aanvraag). Geloof me, ik hoef mijn man niet overal bij te hebben, als ik een leuke man zie voor een geil intiem moment. standaard regels gelden. hygiene, verzorgd,