Ik verlang ernaar een man te ontmoeten die respectvol en serieus is! Iemand die vrouwen eerlijk en aardig behandelt! Een aardige man en een gevoel voor humor is al een pluspunt!
Eerlijk gezegd, dit is één van de belangrijkste dingen voor mij. Ik ben de goofiest persoon op deze planeet, ik krijg het van mijn moeder. Wees een goofy met mij, grap met mij, lach met mij! Er is niets aantrekkelijker dan een hardwerkende jongen met een goed karakter.
Je bent een eerlijke man met het hart op de juiste plek. Ik kan hier nu wel een heel wensen lijstje opmaken, maar ik ontdek je liever in leven de lijve.
Je kan mij wel begrijpen want ook jij kent het gevoel van alleen zijn als geen ander. Je zou het zelf ook wel fijn vinden om wat vrouwelijk gezelschap te hebben zo af en toe.
Geile oma's die nog op zoek zijn naar lekkere mannen in andere regio's
NJ1956, 60 jaar · Maastricht
Ben jij een match?
Moniquedej, 60 jaar · Anna Paulowna
Je gaat graag een avondje uit. Je wilt veel samen ondernemen maar hebt ook je eigen dingen. Je houd van wandelen en dan bedoel
Poppedopje, 61 jaar · Cuijk
Op zoek naar een sprankje geluk in het leven
Danna1957, 60 jaar · Leeuwarden
Ben jij die liefdevolle man?
Riavandepont, 61 jaar · Kapelle
Ik zoek gewoon een man die onderhoudend is en wat te vertellen heeft en dat mag over van alles en nog wat zijn; je werk, hobby
Dorie56, 61 jaar · Zutphen
hou jij ook van gezelligheid,en ben je eerlijk en betrouwbaar en oprecht
MagdaLL, 60 jaar · Kessel
Ik wil iemand die me echt kan overtuigen. Ik vind het heerlijk om veel knuffels te hebben en als we met elkaar opschieten, is
Zeiler, 62 jaar · Lekkerkerk
Ik hou van mannen die het initiatief durven nemen en die zich zelf durft te zijn. Eentje die vrolijk in het leven staat en die