Zijn er nog leuke heren, die mij gezelschap willen houden? Ja, dan heb ik gelijk geluk zeg maar. Ik ben op zoek naar iemand die graag luistert en samen leuke dingen wil gaan doen. Ik ben benieuwd of die heren er nog bestaan. Of ben ik soms in de tijd blijven steken?
Samen iets gaan eten of drinken, gewoon een leuke vriendschap opbouwen. De tijd dat we meteen met elkaar naar huis gingen is bij mij al enkele tientallen jaren gepasseerd. Ik zoek dus gewoon een leuk maatje waar ik samen dingen mee kan gaan doen.
Geile oma's die nog op zoek zijn naar lekkere mannen in andere regio's
Mariah57, 60 jaar · Herten
Jij begrijpt wat ik wil zeggen zonder dat ik het nog duidelijker uit hoef te leggen. Jij vindt het lekker en spannend om met
Ans54, 63 jaar · Oppuurs
U bent een charmante man, met de ouderwetse normen en waarden. Ook u houd van een uitje en bent het thuis zitten meer dan beu.
Stout56, 61 jaar · Bakkeveen
Niet zoekende naar vastigheid liefde of een relatie maar naar plezier en seks.
KKarin, 62 jaar · Assen
Wat ik van jullie verwacht is ongeveer het zelfde waar ik van hou
Modestylist, 64 jaar · Nederweert
Lieve serieuze man die mijn hart op hol wil brengen. Vertel mij maar wat je zoekt dan bespreken we het heel snel.
Mia56, 61 jaar · Drongelen
Ik ben gewoon en heb eigenlijk geen rare uitspattingen. Kan goed alleen zijn maar dan mis je toch dat stukje aandacht om je
Zoetjes, 61 jaar · Borssele
Je moet gewillig zijn en niet bang voor nieuwe dingen. Wees gerust, wij hebben geen ervaring dus dat hoef jij ook niet te hebben.
Beeldhouwster, 62 jaar · Tongeren
Ja het lijkt bijna of ik een verkooppraatje moet houden over wat je in huis moet hebben. Nee ik accepteer de mens en persoon..