Ik zoek een leuke, lieve en sociale man waar ik veel lol mee kan beleven. Samen leuke dingen ondernemen, knuffelen, kussen en dat soort dingen. Wel wil ik graag iemand die echt voor me wil gaan en niet voor maar 1 keer.
Zijn er nog leuke heren, die mij gezelschap willen houden? Ja, dan heb ik gelijk geluk zeg maar. Ik ben op zoek naar iemand die graag luistert en samen leuke dingen wil gaan doen. Ik ben benieuwd of die heren er nog bestaan. Of ben ik soms in de tijd blijven steken?
Rhondaxx, 61 jaar · Tinallinge
♥ Groningen ♥ Gekleurd haar ♥ Bruine ogen ♥ Dik lijf
Je bent vrij gemakkelijk in de omgang en je bent iemand die voor zichzelf kan zorgen. Ik denk dat ik op zoek ben naar een onafhankelijke persoon, zodat er op de lange termijn geen complicaties zullen zijn. Dat is als we besluiten dit regelmatig te maken