Ik zoek een man die dezelfde interesses heeft als ik. Een man die weet wat hij doet, een man die bereid is om deel uit te maken van mijn leven, geen tweede gedachten over me heeft, en natuurlijk zou je een geweldige persoonlijkheid moeten hebben!
Ik zoek een leuke vlotte man die net als ik de sex heel veel mist. Liefste een man die ook in een relatie zit maar als je vrijgezel bent is dat ook niet erg. Als je maar beseft dat het puur alleen om de sex is. Verzorging en hygiëne zijn heel belangrijk en verder komen we er wel uit toch
Je kan mij wel begrijpen want ook jij kent het gevoel van alleen zijn als geen ander. Je zou het zelf ook wel fijn vinden om wat vrouwelijk gezelschap te hebben zo af en toe.
Geile oma's die nog op zoek zijn naar lekkere mannen in andere regio's
Opera, 62 jaar · Assen
Een leuke lieve geile man. Wat denk je! Kunnen wij elkaar gek maken van genot.
Mooieoma, 62 jaar · Franeker
Mannen gezocht die ook zo van lekkere geile natte seks houden.
SexyBeeb, 64 jaar · Breskens
Ben jij te vinden voor sex in de natuur?
Hope For You, 63 jaar · Andel
Je bent een coole, schone, ruimdenkende en jonge man die een oudere dame als je konijntje wil hebben.
GeelGrietje, 62 jaar · Brugge
Een vrij voelende man en die niet jaloers is.
Marialady, 62 jaar · Boornbergum
Ik zoek iemand voor wat gezelschap, ik voel mij af en toe toch wel eenzaam op sommige momenten. En ik zou dan graag iemand willen
Blandjee1955, 62 jaar · Terneuzen
Ben jij een onconventionele aantrekkelijke man met een vrije en jongensachtige geest? Houd je van stoeien en kun je nog dollen?
Musicjazz3, 60 jaar · Dronten
Je bent een sexy man die weet hoe je een vrouw laat gillen van genot. Ik zal ervoor zorgen dat we de tijd van ons leven hebben,