Ik zoek een man die dezelfde interesses heeft als ik. Een man die weet wat hij doet, een man die bereid is om deel uit te maken van mijn leven, geen tweede gedachten over me heeft, en natuurlijk zou je een geweldige persoonlijkheid moeten hebben!
Denk jij dat je in mij wel de ware ziet of wil je me leren kennen, dan hoop ik dat ik een berichtje van je krijg, ik ben in ieder geval heel benieuwd naar je. Veeleisend ben ik niet, ik wil alleen gezelligheid met hier en daar wat spannende uitspattingen :)
Je kan mij wel begrijpen want ook jij kent het gevoel van alleen zijn als geen ander. Je zou het zelf ook wel fijn vinden om wat vrouwelijk gezelschap te hebben zo af en toe.
Geile oma's die nog op zoek zijn naar lekkere mannen in andere regio's
Martine 29, 62 jaar · Kluizen
Ik zoek een man die spontaan en vriendelijk is, graag eens iets gaat drinken of eten. Hij moet ook een dieren-en kindervriend
Isa57, 60 jaar · Meeuwen
Man die een onweerstaanbare vrouw zoals ik kan accepteren. Een man die dankbaar kan zijn omdat ik hem alles laat doen wat hij
Lady F55, 63 jaar · Cruquius
Een man die bij mij zou kunnen zijn als hij zin heeft in wat leuks te ondernemen. Een man die ook graag nieuwe dingen probeert
Basicinstinct, 61 jaar · Drachten
Bereid om me opdrachten te geven, te vernederen en te straffen wanneer ik U niet naar behoren behaag.
Els1956, 61 jaar · Streefkerk
Een betrouwbare vent of anders gewoon iemand voor een gezellige babbel