Jij spendeert je vrije tijd liefst in het bijzijn van je vriendin. Je bent grappig, lief en romantisch en niet te vergeten, jij bent ook trouw! Ik zou het niet nog eens willen meemaken om voor een ander meisje gedumpt te worden.
Je bent ook geen bankhanger en onderneemt ook graag iets. En dat iets mag heel varierend zijn hoor, van theater tot korte trips, van heerlijk uit eten tot voor elkaar koken. Je zit niet van 's morgens vroeg tot 's avonds laat de krant te lezen terwijl het leven aan je voorbij trekt.
Ken je het beklemmende gevoel? Zou het wel fijn vinden om mijn verhaal bij je kwijt te kunnen.. dus je hebt een goed luisterend oor en je weet soms de juiste dingen te zeggen.
Je kan mij wel begrijpen want ook jij kent het gevoel van alleen zijn als geen ander. Je zou het zelf ook wel fijn vinden om wat vrouwelijk gezelschap te hebben zo af en toe.
Geile oma's die nog op zoek zijn naar lekkere mannen in andere regio's
Gouvernante, 61 jaar · Herten
Deinst niet snel terug om speeltjes te gebruiken bij de seks. Lekker spannend.
MirnaB, 62 jaar · Hasselt
Gezicht, een spannende man voor seksueel contact. Die romantisch is ingesteld. Er van geniet om samen op de vloer bij de openhaard
Lekkerkoel, 60 jaar · Barneveld
een man zonder grenzen, ervaring mag maar is geen pre!
Knut5402, 63 jaar · Aalst
Je weet wat ik zoek dus je gaat me daar bij helpen. Hoe en wat zien we als we hebben kennisgemaakt. Ik verwacht wel discreet contact
GooischeVrouw, 60 jaar · Laren
Graag ontmoet ik een man waarmee ik veel kan lachen. Een man tussen de 45 en 112 jaar (113 mag ook) Een man die eerlijk is, ondernemend
Tragestart, 61 jaar · Sevenum
geile beer
Echtgenoten, 60 jaar · Kapelle
iemand die een ervaring rijker is dan mij, niet perse van de swingers is, maar het niet erg vind seks te hebben met een vreemde.