Jij spendeert je vrije tijd liefst in het bijzijn van je vriendin. Je bent grappig, lief en romantisch en niet te vergeten, jij bent ook trouw! Ik zou het niet nog eens willen meemaken om voor een ander meisje gedumpt te worden.
Eerlijk gezegd, dit is één van de belangrijkste dingen voor mij. Ik ben de goofiest persoon op deze planeet, ik krijg het van mijn moeder. Wees een goofy met mij, grap met mij, lach met mij! Er is niets aantrekkelijker dan een hardwerkende jongen met een goed karakter.
Zijn er nog leuke heren, die mij gezelschap willen houden? Ja, dan heb ik gelijk geluk zeg maar. Ik ben op zoek naar iemand die graag luistert en samen leuke dingen wil gaan doen. Ik ben benieuwd of die heren er nog bestaan. Of ben ik soms in de tijd blijven steken?
Je bent een eerlijke man met het hart op de juiste plek. Ik kan hier nu wel een heel wensen lijstje opmaken, maar ik ontdek je liever in leven de lijve.
Geile oma's die nog op zoek zijn naar lekkere mannen in andere regio's
BontGirl, 60 jaar · Avekapelle
zin in een hete ervaring met een spannende dame? Gij mag ook een Hollander zijn, want ik weet dat jullie ook zeer van Vlaamse
Rozenmeisje, 63 jaar · Nieuwegein
Lieve, leuke en vriendelijke man die ook van een goed boek houdt en net als ik nog vol in het leven staat. Genietend van de natuur
WithSatin, 62 jaar · Gorsem
Een single man tussen de 35 en de 55 op zoek naar een leuke date (met mij)
Jolan1954, 63 jaar · Amstelveen
Iemand die lekker zichzelf is, daar hecht ik toch de meeste waarde aan. Dus je zou kunnen beginnen met te vertellen wat jou
A-M-Elia, 62 jaar · Utrecht
Wil jij er voor mij zijn, door dik en dun? Ik zoek een maatje als dat en zou wel erg fijn zijn als jij dat maatje voor mij kan zijn.
Maaiemetmaai, 64 jaar · Etikhove
Reageer gewoon, ik ben geen moeilijk persoon, en vind het wel belangrijk om uit te vinden of er een klik en wederzijdse interesse
GreatDonna57, 60 jaar · Millingen aan de Rijn
In de bloei van mijn leven nog en toch weer alleen. Ik zit best goed in mijn vel. Lekker energiek en alles dus ja: wat ik zoek is
Blandjee1955, 62 jaar · Terneuzen
Ben jij een onconventionele aantrekkelijke man met een vrije en jongensachtige geest? Houd je van stoeien en kun je nog dollen?