Je bent ook geen bankhanger en onderneemt ook graag iets. En dat iets mag heel varierend zijn hoor, van theater tot korte trips, van heerlijk uit eten tot voor elkaar koken. Je zit niet van 's morgens vroeg tot 's avonds laat de krant te lezen terwijl het leven aan je voorbij trekt.
Denk jij dat je in mij wel de ware ziet of wil je me leren kennen, dan hoop ik dat ik een berichtje van je krijg, ik ben in ieder geval heel benieuwd naar je. Veeleisend ben ik niet, ik wil alleen gezelligheid met hier en daar wat spannende uitspattingen :)
Eerlijk gezegd, dit is één van de belangrijkste dingen voor mij. Ik ben de goofiest persoon op deze planeet, ik krijg het van mijn moeder. Wees een goofy met mij, grap met mij, lach met mij! Er is niets aantrekkelijker dan een hardwerkende jongen met een goed karakter.
Geile oma's die nog op zoek zijn naar lekkere mannen in andere regio's
Marie-Lisa, 64 jaar · Heibloem
Een charmante voorbeeldige man die een vrouw het hof weet te maken. Die zijn er toch nog wel?
Sylwil1955, 61 jaar · Kortenhoef
Ja wat zoek ik in een man eigenlijk alles ik kan beter zeggen wat ik niet zoek dan ben ik sneller klaar. Dus wat ik niet zoek is:
Totaalplaatje, 60 jaar · Oostende
U bent een man die ook graag zijn verhaal kwijt wil, en goed kan luisteren. Je bent niet alleen serieus maar houd ook erg van
Antia57, 60 jaar · Desteldonk
Een actieve man, spontaan, zijn hart op de juiste plaats, meelevend en meevoelend. Maar vooral eerlijk en rechtuit. Ik ben