iedereen heeft het altijd over een knappe prins op een witte paard, maar van mij mag het ook een aangename prins zijn met een goed gevoel voor humor. Ik val snel voor een man die mij snel aan het lachen kan krijgen. Ik ben ook een grote fan van Comedy Central, maar ook van caberatiers! Doe jij voor mij een leuke stand-up??
Samen iets gaan eten of drinken, gewoon een leuke vriendschap opbouwen. De tijd dat we meteen met elkaar naar huis gingen is bij mij al enkele tientallen jaren gepasseerd. Ik zoek dus gewoon een leuk maatje waar ik samen dingen mee kan gaan doen.
Je bent ook geen bankhanger en onderneemt ook graag iets. En dat iets mag heel varierend zijn hoor, van theater tot korte trips, van heerlijk uit eten tot voor elkaar koken. Je zit niet van 's morgens vroeg tot 's avonds laat de krant te lezen terwijl het leven aan je voorbij trekt.