Ik wil een volwassen man die graag tijd met me doorbrengt en me de voldoening wil geven die ik altijd al wilde. Actief in seks en kan veel dingen doen die onze nacht interessanter maken! Is er een man die graag mijn vriend wil zijn ?
Je hoeft heus geen professionele fotograaf of cameraman te zijn, als je maar een beetje met dat ding overweg kan. Wanneer we klaar zijn met het hele gebeuren en we kijken terug naar wat je hebt vastgelegd zijn we misschien wel zo opgewonden geraakt dat we niets anders kunnen doen dan op elkaar springen en
Spontane ervaren man, bij voorkeur van minimaal 45 jaar zodat ik niet het gevoel heb dat ik je moeder ben. Je houdt net als ik van gezelligheid en bent avontuurlijk ingesteld.
Bianca60, 67 jaar · Groningen
♥ Groningen ♥ Gekleurd haar ♥ Bruine ogen
Ik zoek een lieve man, een vriend, een minnaar. Iemand die me laat lachen dat de tranen over mijn wangen rollen. Iemand die mij weer eens op en top vrouw kan laten voelen.
Geile oma's die nog op zoek zijn naar lekkere mannen in andere regio's
CorryBE1948, 69 jaar · Driekapellen
Mannen van mijn leeftijd die nog volop seksueel actief zijn mogen zeker reageren. Maar.... je hoort de laatste tijd steeds
Artisain, 69 jaar · s Gravenwezel
Je kunt je vinden of wil je zelf omringen met dieren. Ik ben namelijk dierenarts geweest en niets gaat mij van mijn passie weerhouden.
Gerlinda, 66 jaar · Chaam
Kan jij je in bovenstaande vinden? Dan hebben wij een match denk ik.
Erikson, 65 jaar · Huizingen
Iemand die bij mij past, Gezellig is en met mijn kinderen overweg kan en ook met mijn huisdieren.
Kukelekuhaan, 69 jaar · Emmer-Compascuum
Je mag bij mij op bezoek komen en ik bij jou, wat voor mij betekent dat we beiden single zijn. Anders heb ik liever geen berichtje
Lenie, 66 jaar · Dronten
Jij bent origineel, zelfstandig, loyaal, grappig, geinteresseerd in het leven
Ikvalopjonger, 67 jaar · Bladel
Een man die nog fit is en zich nog heerlijk jong voelt. Durf je nog een beetje spannend te zijn, en leuke dingen te ondernemen
Dinie48, 69 jaar · Borssele
Het moet in ieder geval klikken. Voorkeuren heb ik niet echt. Het gaat om het innerlijk. Ik ben dus benieuwd naar wie je bent.