Alle opties staan open zolang we maar lekker kunnen genieten en ons ding kunnen doen. Ik hou van de beste seks en ga daar ook volledig voor. Jij bent er ook gek op?
Spontane ervaren man, bij voorkeur van minimaal 45 jaar zodat ik niet het gevoel heb dat ik je moeder ben. Je houdt net als ik van gezelligheid en bent avontuurlijk ingesteld.
Bianca60, 67 jaar · Groningen
♥ Groningen ♥ Gekleurd haar ♥ Bruine ogen
Ik zoek een lieve man, een vriend, een minnaar. Iemand die me laat lachen dat de tranen over mijn wangen rollen. Iemand die mij weer eens op en top vrouw kan laten voelen.
Het is nooit te laat voor mij om een partner te vinden, waarschijnlijk mijn derde echtgenoot. Ik geloof dat ik nog steeds wat langer zal leven. Mijn familie-genen hebben een verbazingwekkende levensduur. Ik zal willen dat een zorgzame man mijn dagelijkse gezelschap is. Hij zal mij liefhebben en begrijpen.
Geile oma's die nog op zoek zijn naar lekkere mannen in andere regio's
Queenys, 67 jaar · Harlingen
Je wilt iemand niet veranderen en laat je zelf ook niet veranderen.
Lacey48, 69 jaar · Beersel
Graag zou ik een eveneens zelfstandige,niet alledaagse en goed verzorgde man ontmoeten. Tikje Bourgondisch zou leuk zijn!
Aandekust, 66 jaar · Burgh-Haamstede
Een lieve man die begrijpt dat het leven niet altijd even leuk is geweest voor mij. Die misschien zelf ook al wel het één
Snoepwinkeltje, 67 jaar · Losser
Ik zoek een toffe, lieve man om eens fijn mee te mailen. ik hou vooral van eerlijkheid!
Artisain, 69 jaar · s Gravenwezel
Je kunt je vinden of wil je zelf omringen met dieren. Ik ben namelijk dierenarts geweest en niets gaat mij van mijn passie weerhouden.
MatchmetMartine, 66 jaar · Sint-Gillis-Waas
Ik ben op zoek naar een gewone lieve, zachtaardige man die leuke dingen wil doen met mij
Boeimeerdame, 67 jaar · Breda
Het belangrijkste vind ik toch wel dat je je kan vinden in wat ik schrijf over mezelf. je bent positief ingesteld, zit niet
XxGeorgie, 65 jaar · Emmeloord
Ik geef de voorkeur aan iemand van mijn eigen leeftijd, dat kan wat ouder of jonger zijn natuurlijk dat maakt me niet uit. Ik