Het zal gemakkelijker zijn als we ons comfortabel voelen als je denkt dat we samen dingen kunnen doen, laten we dan praten en een goed plan hebben over hoe we samen gelukkig kunnen zijn. Ik vind het leuk als je ergens zin in hebt.
SanneLimbo, 63 jaar · Geleen
♥ Limburg ♥ Rood haar ♥ Grijze ogen ♥ Slank lijf
Je bent een man die het leuk lijkt om eventueel met meerdere mannen tegelijk mij te neuken in alle gaatjes. Maar als je alleen interesse hebt met een 1 op 1, dan heb ik daar ook wel gehoor naar ;)
Geile oma's die nog op zoek zijn naar lekkere mannen in andere regio's
Winnaar, 62 jaar · Bommershoven
Je houdt van lange sex, vluggertjes zijn niet aan jou besteed. je wilt ook graag sex op een andere plaats dan de slaapkamer.
Trans, 61 jaar · Woudenberg
Ben jij een ruimdenkende vrouw die wel eens wat anders wil.
Opera, 62 jaar · Assen
Een leuke lieve geile man. Wat denk je! Kunnen wij elkaar gek maken van genot.
Theodorax, 62 jaar · Alphen
Gewoon gezellige mannen, mannen met humor, dus gewoon leuke mannen
MonaDeVries, 64 jaar · Erpe
komt later
Deviante, 60 jaar · Harelbeke
Een lieve en oprechte man.
Kusjeopje, 60 jaar · Harlingen
Wie wil er ook iets opbouwen? Erotische, respectvol, diep en eerlijk? Ik zoek eerder diepgaande erotische relaties, dan
321Val, 60 jaar · Stavele
Je bent een lieve en gezellige, leuke man. Je zult mijn toekomstige partner zijn tot het einde. En een avontuurlijk.