Lief en grappig en een tikkeltje bijdehand mag best wel. Zo ben ik namelijk ook, dus als jij ook zo bent dan kunnen wij met zijn tweeën handje schudden en hier misschien wat meer over elkaar te weten te komen.
Ik wil graag iemand die mij veel meer sexueel aandacht kan geven. Hopelijk vind jij dat ook lekker spannend. Ik ben dan echt benieuwd wat we beide anders zullen doen. Hopelijk hou je dus ook van experimenteren en alle het onmogelijke tot het mogelijke maken.
Nicegirl5706, 60 jaar · Roermond
♥ Limburg ♥ Grijs haar ♥ Blauwe ogen ♥ Slank lijf
Mijn voorkeur gaat uit naar een man die net zo zorgzaam en menslievend is als ik, ik heb een hekel aan mannen die zichzelf vooropstellen. Persoonlijk vind ik het ook belangrijk dat een man toch een beetje dezelfde interesses heeft als ik, naar museum of theater, op reis of op restaurant.
Poeslief2014, 61 jaar · Weert
♥ Limburg ♥ Grijs haar ♥ Groene ogen ♥ Gezet lijf
Ik zoek 'n maatje/vriendin/partner om samen te gaan genieten van het nieuwe leven
Geile oma's die nog op zoek zijn naar lekkere mannen in andere regio's
Hanjoan, 63 jaar · Galmaarden
Eerst is op zoek naar een man die zin heeft aan een leuk gesprek en later zien wij dan wel verder.
Hoogmoed551124, 61 jaar · Zeewolde
Ben je optimistisch, niet gebonden en best vrij in de omgang? Kan je tegen een stootje of ben je ook zo een "lolschopper"
SweetErin, 63 jaar · Beekbergen
Ik wil dat je een luisteraar bent. Ik wil iemand die werkgericht is en een goed denkvermogen heeft. Ik wil dat iemand in alle
Abagale, 64 jaar · Eeklo
Sowieso moet jij een dikke paal hebben, want wanneer je erin gaat, moet ik kunnen schreeuwen van de pijn die je me geeft. Mijn
Riavandepont, 61 jaar · Kapelle
Ik zoek gewoon een man die onderhoudend is en wat te vertellen heeft en dat mag over van alles en nog wat zijn; je werk, hobby
BescheidenDame, 60 jaar · Zevenaar
Weten hoe je met een bescheiden vrouw om wil gaan, niet te snel willen gaan met dingen
Elize1, 64 jaar · Anna Paulowna
Onderneem jij net als ik graag nieuwe uitdagingen, en jij vind het leuk om met beide handen in het avontuur te stappen voor
BijdeKuip, 64 jaar · Rotterdam
Wees gewoon jezelf en dan ben je al goed genoeg voor mij. Voldoende aandacht en plezier maken is natuurlijk ook van belang.