Een man die op zoek is naar een relatie, iemand die serieus is en me zijn volle aandacht kan geven wanneer we vrije tijd hebben. Ik haat leugenaars en ik hou niet van mensen die doen alsof.
Ook deze rijpe oma's uit Overijssel zijn nog op zoek naar dating
Happy5605, 61 jaar · Geleen
♥ Limburg ♥ Blond haar ♥ Blauwe ogen ♥ Slank lijf
Ben jij niet opzoek naar vriendschap, maar echt een liefdevolle relatie? Dan ben je bij mij aan het goede adres.
ChristynNL, 64 jaar · Heerlen
♥ Limburg ♥ Blond haar ♥ Bruine ogen ♥ Gezet lijf
Tikje stoer, gezellig, spraakzaam, zelfvertrouwen (tot het arrogante aan toe, maar net weer niet te arrogant).
Danusky, 62 jaar · Hunsel
♥ Limburg ♥ Blond haar ♥ Groene ogen ♥ Slank lijf
Ik ga ervan uit dat je geen interesse hebt om een relatie op te bouwen en dus wil ik niet dat ik lastig gevallen word om een relatie op te bouwen. Ik wil gewoon dat je me een lekkere behandeling geeft voor de dag en daarna wil ik geen hoofdpijn krijgen.
Geile oma's die nog op zoek zijn naar lekkere mannen in andere regio's
Eenzamelor, 61 jaar · Neerglabbeek
Lieve zacht aardige man die graag seks wilt maar met vriendschap, die graag wat leuke dingen met me wilt doen.
Klassedame1002, 64 jaar · Genk
Ben jij een man die het wel in zich heeft om op regelmatige basis seks met mij te willen hebben dan ben je zeker welkom. Ik zoek
Princesinha, 60 jaar · Antwerpen
Ik zoek een seks relatie of lat relatie, hou van een beetje kinky en anaal. Hou ook veel van pijpen en gebeft worden!
Sylwil1955, 61 jaar · Kortenhoef
Ja wat zoek ik in een man eigenlijk alles ik kan beter zeggen wat ik niet zoek dan ben ik sneller klaar. Dus wat ik niet zoek is:
Kousjes, 60 jaar · Tienen
Absolute discretie!
Sonja53Single, 63 jaar · Amsterdam
ik ben goed verzorgd ,heel eerlijk, heb humor en een hond chihuahua
TanjaVer, 62 jaar · De Klinge
Een leuke en gezellige man die net als ik lekker aan het genieten is, geniet van de buitenlucht en die het leuk zou vinden om
LovePotion, 64 jaar · Emmen
Anaal neuken, likken, standje 69 noem allemaal maar op. Dat wil ik allemaal samen met een kanjer beleven ja. Hopelijk zijn