Jij en ik delen dezelfde interesses en zoeken niet meer dan vriendschap. Je wilt dat er iemand is als je je down en eenzaam voelt. Wil je mijn eerste mannelijke vriend zijn?
Ik wil graag iemand die mij veel meer sexueel aandacht kan geven. Hopelijk vind jij dat ook lekker spannend. Ik ben dan echt benieuwd wat we beide anders zullen doen. Hopelijk hou je dus ook van experimenteren en alle het onmogelijke tot het mogelijke maken.
Geile oma's die nog op zoek zijn naar lekkere mannen in andere regio's
Vrouwvan57, 60 jaar · Gaastmeer
-
Nooitgedach1956, 61 jaar · Nieuwerkerk
Heb jij dezelfde interesses, dan hoor ik graag van jou groetjes Gemma.
Shiba, 62 jaar · Rotterdam
volgt
Snuffelstage, 61 jaar · Borgloon
Ik zoek een gewone Hollandse man, niets meer en niets minder. Jij houdt van gezelligheid, dansen, vrolijkheid, meezingen
Beeldhouwster, 62 jaar · Tongeren
Ja het lijkt bijna of ik een verkooppraatje moet houden over wat je in huis moet hebben. Nee ik accepteer de mens en persoon..
Lenszz, 62 jaar · Begijnendijk
een echte eerlijke man,dat staat bij mijn boven aan,ook in goede en slechte tijden elkaar steunen. dat vind ik zeer belangrijk.
MaidStone, 63 jaar · Honselersdijk
Zie je er adembenemend uit en hou je van een spel van zijn tijd? Staat u ook open voor een langetermijnrelatie? Je hoeft niet
Louisa40, 62 jaar · Niekerk
lieve, attente en vrolijke man bent die me accepteer voor wie ik ben en die mijn leven wat spannender kan en wilt maken.