Ik voel mij altijd aangetrokken tot mannen in pak. Ik weet niet waarom, een soort fetish van mij denk ik, ik vind het gewoon zo sexy! Kan ik er hier 1 vinden.
Ook deze rijpe oma's uit Flevoland zijn nog op zoek naar dating
Zestig, 64 jaar · Venlo
♥ Limburg ♥ Bruin haar ♥ Groene ogen ♥ Slank lijf
een lieve man voor een leuk gesprek, beetje spanning voor in mijn leven. een maatje misschien wel voor het leven. En aan seks niet te kort natuurlijk
CldiiaX, 62 jaar · Oirsbeek
♥ Limburg ♥ Rood haar ♥ Bruine ogen ♥ Slank lijf
Het zal gemakkelijker zijn als we ons comfortabel voelen als je denkt dat we samen dingen kunnen doen, laten we dan praten en een goed plan hebben over hoe we samen gelukkig kunnen zijn. Ik vind het leuk als je ergens zin in hebt.
Je wilt graag je leven delen,en zoekt geen huishoudster maar wel een gelijkwaardige partner. Je bent graag buiten en hebt interesse in andere culturen.
Geile oma's die nog op zoek zijn naar lekkere mannen in andere regio's
Lotteweetniet, 61 jaar · Everdingen
Een lieve leuke man
Ans54, 63 jaar · Oppuurs
U bent een charmante man, met de ouderwetse normen en waarden. Ook u houd van een uitje en bent het thuis zitten meer dan beu.
Hellupp, 63 jaar · Nederhasselt
Hoe zit dat bij jou? Ook alleen, weduwnaar, gescheiden? Je kent het wel, elke avond alleen, elke dag alleen. Het houdt niet
Kansje, 60 jaar · Laarne
Nu weet je iets over mij, zou je ook iets over jezelf kunnen zeggen? Dat zou ik namelijk heel erg op prijs stellen. Misschien
Intruder-biker, 64 jaar · Destelbergen
Volgt
BijdeKuip, 64 jaar · Rotterdam
Wees gewoon jezelf en dan ben je al goed genoeg voor mij. Voldoende aandacht en plezier maken is natuurlijk ook van belang.
Greetjeudpolder, 64 jaar · Sappemeer
Ken je het beklemmende gevoel? Zou het wel fijn vinden om mijn verhaal bij je kwijt te kunnen.. dus je hebt een goed luisterend
Houvanspanning, 60 jaar · Gent
Jij bent een niet meer zo jonge maar nog zeer actieve man die weet hoe een vrouw te verwennen.