Wat ik zoek is een man die, net als ik, sportief is en er van houdt om samen dingen te ondernemen. Verder vind ik het belangrijk dat je stabiel, lief, verrassend en zorgzaam bent. Dat je een goed gesprek kunt voeren, er goed uitziet, op z`n tijd een beetje gek bent en uiteraard... over de nodige humor beschikt :)
Ook deze rijpe oma's uit Oost-Vlaanderen zijn nog op zoek naar dating
SanneLimbo, 63 jaar · Geleen
♥ Limburg ♥ Rood haar ♥ Grijze ogen ♥ Slank lijf
Je bent een man die het leuk lijkt om eventueel met meerdere mannen tegelijk mij te neuken in alle gaatjes. Maar als je alleen interesse hebt met een 1 op 1, dan heb ik daar ook wel gehoor naar ;)
Ik wil graag iemand die mij veel meer sexueel aandacht kan geven. Hopelijk vind jij dat ook lekker spannend. Ik ben dan echt benieuwd wat we beide anders zullen doen. Hopelijk hou je dus ook van experimenteren en alle het onmogelijke tot het mogelijke maken.