Settelen dat woord speelt ook al tijden door je hoofd. Omdat ik er graag op uit trek met reizen zoek ik wel een man die van reizen houdt. Ander teer punt is kinderen. Ik wil op deze wereld geen kinderen zetten en daar sta jij ook achter.
Ook deze rijpe oma's uit Drenthe zijn nog op zoek naar dating
Lett1e, 61 jaar · Oostrum
♥ Limburg ♥ Blond haar ♥ Bruine ogen ♥ Slank lijf
Laten we doen wat we willen en leuk vinden en ik ben er zeker van dat het zo goed zal zijn voor ons allebei. Ben je ook blij met het idee dat we voor elkaar gaan? We doen het goed, dat is zeker!
Ik wil graag iemand die mij veel meer sexueel aandacht kan geven. Hopelijk vind jij dat ook lekker spannend. Ik ben dan echt benieuwd wat we beide anders zullen doen. Hopelijk hou je dus ook van experimenteren en alle het onmogelijke tot het mogelijke maken.
Geile oma's die nog op zoek zijn naar lekkere mannen in andere regio's
FunnFiona, 60 jaar · Overslag
Ben je er voor mij als de tijd daar is? Ik wil bij een volwassen man zijn die veel ervaring heeft met seks. Wat kun je voor mij doen?
Azienlady, 60 jaar · Harreveld
Ik wil een man die mij in bed weer laat genieten. Simpel, maar dat is het eigenlijk wel zo'n beetje. Leeftijd is totaal onbelangrijk
Adele551103, 62 jaar · Assebroek
Kan jij je een beetje vinden in mijn verhaal, kan jij ook wel even iets anders gebruiken en even iets anders dan de omgeving
Klassedame1002, 64 jaar · Genk
Ben jij een man die het wel in zich heeft om op regelmatige basis seks met mij te willen hebben dan ben je zeker welkom. Ik zoek
Znoepie, 62 jaar · Zaandam
Een lieve en eerlijke man. Iemand die mij uit de put kan helpen wanneer het mij niet mee zit. Een luisterend oor en een goed gevoel