Ik ben er vrij zeker van dat dit leuk voor me zal zijn als je me wat tijd kunt geven. Als je dat kunt doen, zal ik je het beste van mij geven. Ben je klaar voor de dingen die ik voor je kan doen? Laten we samen fijne dingen doen.
Ik wil graag iemand die mij veel meer sexueel aandacht kan geven. Hopelijk vind jij dat ook lekker spannend. Ik ben dan echt benieuwd wat we beide anders zullen doen. Hopelijk hou je dus ook van experimenteren en alle het onmogelijke tot het mogelijke maken.
Roos5310, 64 jaar · Maastricht
♥ Limburg ♥ Blond haar ♥ Bruine ogen ♥ Gezet lijf
Een lieve betrouwbare man die het leven alleen zijn ook zat is. Ik zoek geen man met een relatie want ik wil je wel voor mezelf hebben. Hou je van leuke dingen ondernemen en ook van een goed gesprek dan ben je mijn type man wel. Uiterlijk is niet echt belangrijk voor me maar je moet er wel verzorgd uit zien.
Maskerade, 61 jaar · Venray
♥ Limburg ♥ Bruin haar ♥ Bruine ogen ♥ Slank lijf
Ik zoek met spoed een discrete man, die deze rijpe dame seksueel kan en wil verwennen. Ik ben op zoek naar gezelligheid, warmte en veel seks!
Geile oma's die nog op zoek zijn naar lekkere mannen in andere regio's
LaraLove , 60 jaar · Veenendaal
Ik ben op zoek naar iemand die graag naar het theater gaat en die dat regelmatig met mij wil doen. Natuurlijk is het ook leuk
Buterblomke, 61 jaar · Lochem
Jij bent eerlijk en oprecht en kan mij geven wat ik graag wil, dan kan ik jou geven wat jij wilt geven wat je mist.
ClemS0, 62 jaar · Leerbroek
Ik wil een eerlijke en zorgzame kerel. Heb je die kwaliteiten voor mij? Ik weet dat als je goed voor me kunt zijn, alles ons goed
Monamour, 62 jaar · Beveren
Gewoon een vrolijke, lieve, eerlijke en zorgzame man ,die positief in het leven staat en niet spiritueel of zweverig is.
Sweetoman54, 63 jaar · Tollembeek
Je moet me bij kunnen houden want ik ben nog erg actief. Ik wil dat je wat tijd met me doorbrengt. Als je dat doet, weet ik zeker
NetDate, 61 jaar · Gierle
Ik zoek een of meerdere mannen die met mij sex zouden willen hebben. Via deze site probeer is mannen te zoeken die interesse
Maaarthaa, 60 jaar · Scheemda
Als je een vonk in mijn leven kunt toevoegen, ben je meer dan welkom om dit te doen. Ik wil gewoon wederzijds respect.