Een man die me meerdere keren kan laten klaar komen tijdens een heerlijke hete seks partij. En die me tot het einde kan verwennen en naar de 7e hemel kan brengen.
Gezellige man die ook van af en toe een borrel houd, het leven toelacht en een gezellige tijd wil hebben. Zich ook weer een beetje beter wil voelen na een grote sleur. Ik zit daar zelf namelijk wel in. En verder gewoon lekker eens een weekendje eruit willen. Of een dagje.
Justine18xx07, 65 jaar · Montfort
♥ Limburg ♥ Blond haar ♥ Grijze ogen ♥ Gezet lijf
Ik hou van reizen, en van lekkere mannen, maar die combi kan toch ook samen? Ik wil genieten van jou samen zijn, en lekkere seks hebben!
Een echte man die voor een vrouw kan zorgen en daar ook van geniet. Hopelijk hou jij er van op erop uit te gaan en ben jij graag in de natuur. Een open en eerlijk karakter vind ik erg belangrijk.
Geile oma's die nog op zoek zijn naar lekkere mannen in andere regio's
Ik63hier, 66 jaar · Loenhout
Een gezellige man die ook wel een leuk gesprek kan voeren en zou je dat met mij willen dan ben jij de aangewezen persoon die ik
Caar, 69 jaar · Boxmeer
Graag wil ik iemand ontmoeten ,die met mij de mooie en minder mooie momenten in het leven wil delen en hopelijk gevoel voor
FeelViolet, 67 jaar · Broek in Waterland
Kun jij mij meerdere keren laten komen, wil je dat alsjeblieft met mij doen de hele nacht lang. En kun jij iets meer dan ik verwacht?
Hetechtewerk, 66 jaar · Izegem
Daar wil ik graag zelf achter komen. Je moet wel een beetje lief zijn en een luisterend oor hebben.
Julia51, 67 jaar · Ovezande
Ik heb meer aan een vriend of een metgezel die eerlijk, discreet en energiek is zoals ik. Hij moet ook aardig en ruimdenkend
MariieXlove, 68 jaar · Elewijt
Ik wil dat je je angsten onder ogen ziet. Ik wil dat je reist naar de plaatsen waar je van droomt. Ik wil dat je eindeloze herinneringen
Zebrastreep, 67 jaar · Almelo
Ik zoek een type die zich zelf blijft, onder alle omstandigheden. Iemand die van lachen houdt en nieuwe dingen wil doen.
65enalleen, 68 jaar · Zevenhoven
Een warme man die mijn leven weer een beetje kleur kan geven, gewoon genieten van de kleine dingen die we samen kunnen ondernemen