Gezelligheid en vertrouwen vind ik het belangrijkste. Ik vind het erg belangrijk dat jij lekker in je vel zit. Hoe je er verder uit ziet is maar een bijzaak, ik vind chemie erg belangrijk.
Je bent een gezelligheids dier.. Je houd van een grote familie en vind het niet erg dat mijn achter deur daarvoor open staat..oww wat ik wel belangrijk vind is je houd van koffie :)
Gezellige man die ook van af en toe een borrel houd, het leven toelacht en een gezellige tijd wil hebben. Zich ook weer een beetje beter wil voelen na een grote sleur. Ik zit daar zelf namelijk wel in. En verder gewoon lekker eens een weekendje eruit willen. Of een dagje.
Justine18xx07, 65 jaar · Montfort
♥ Limburg ♥ Blond haar ♥ Grijze ogen ♥ Gezet lijf
Ik hou van reizen, en van lekkere mannen, maar die combi kan toch ook samen? Ik wil genieten van jou samen zijn, en lekkere seks hebben!
Geile oma's die nog op zoek zijn naar lekkere mannen in andere regio's
Yasminaa, 68 jaar · Dinteloord
Leeftijd speelt voor mij niet bepaald een grote rol, maar ik snap best dan een man van mijn leeftijd minder verlegen is dan
Helga57, 65 jaar · Breukelen
Ben jij mijn witte prins op dat knappe paard? ;-)
Wiebke, 69 jaar · Mechelen
Eigenlijk heb ik geen speciale wensen. Ik zoek gewoon een leuke man die van gezelligheid en reizen houd en die niet langer
Netgedumpt, 65 jaar · Nieuwpoort
Genieten van het leven, leuke dingen willen doen, geen saai mannetje zijn
RacquelW, 69 jaar · Wierden
De charmante, mannen die humeur nog in hun hebben, respect voor de vrouwen hebben mogen zich aanmelden. Dat is niet al teveel
MagdaSingle2013, 65 jaar · Kortrijk
tussen de 50 en 60 jaar werkend en in bezit van auto. verzorgd, lief, ....
Polo4747, 67 jaar · Doetinchem
Je bent een heer, je weet hoe je een dame moet behandelen. Dat is erg belangrijk voor mij. Je weet hoe je een goed gesprek hebt
Hilarius48, 68 jaar · Turnhout
Je bent leuk en gezellig. Verder wil ik niets van je eisen.