Ik ben positief ingesteld en opzoek naar het geluk en liefde om met een ander te delen. Naar iemand die begrip kan tonen en intelligent is. Naar iemand die weet wat zorgen voor elkaar betekend en geborgenheid. En hart op de juiste plaats heeft zitten. Van nature heb ik een gevoelige karakter daarom zoek ik eerst een vriendschap en wie weet is er een klik voor meer.
Een echte man die voor een vrouw kan zorgen en daar ook van geniet. Hopelijk hou jij er van op erop uit te gaan en ben jij graag in de natuur. Een open en eerlijk karakter vind ik erg belangrijk.
Geile oma's die nog op zoek zijn naar lekkere mannen in andere regio's
JuliaTroost, 69 jaar · Assen
spontane, betrouwbare gezellige en verzorgd
Gezegende, 66 jaar · Almere Haven
Leuke eerlijke man, zijn religie is niet belangrijk. Als u maar geen problemen ermee heeft dat ik zelf wel religieus ben.
Gepensioneerd, 68 jaar · Barneveld
De tijd van leuke dingen doen is begonnen maar ook jij hebt alles aan de kant geschoven omdat je werken moest. Nu het genieten
DanceforLife, 66 jaar · Utrecht
Ik ben dan in de zestig, ik heb nog altijd een enorm druk carriere, tijd voor liefde? Ik zou het graag willen, maar uiteindelijk
Vrouw1948, 69 jaar · Sneek
Genieter, graag vrouwen zien.
Wiebke, 69 jaar · Mechelen
Eigenlijk heb ik geen speciale wensen. Ik zoek gewoon een leuke man die van gezelligheid en reizen houd en die niet langer
MatchmetMartine, 66 jaar · Sint-Gillis-Waas
Ik ben op zoek naar een gewone lieve, zachtaardige man die leuke dingen wil doen met mij
Zebrastreep, 67 jaar · Almelo
Ik zoek een type die zich zelf blijft, onder alle omstandigheden. Iemand die van lachen houdt en nieuwe dingen wil doen.