Gezellige man die ook van af en toe een borrel houd, het leven toelacht en een gezellige tijd wil hebben. Zich ook weer een beetje beter wil voelen na een grote sleur. Ik zit daar zelf namelijk wel in. En verder gewoon lekker eens een weekendje eruit willen. Of een dagje.
Je bent een gezelligheids dier.. Je houd van een grote familie en vind het niet erg dat mijn achter deur daarvoor open staat..oww wat ik wel belangrijk vind is je houd van koffie :)
Een echte man die voor een vrouw kan zorgen en daar ook van geniet. Hopelijk hou jij er van op erop uit te gaan en ben jij graag in de natuur. Een open en eerlijk karakter vind ik erg belangrijk.
Geile oma's die nog op zoek zijn naar lekkere mannen in andere regio's
Diestmaske, 68 jaar · Diest
Ik zoek een man die zich nog te jong voelt om achter de geraniums te zitten, die zijn voor de 90 plus mensen. Jij bent een actieve
SchuwmijNiet, 67 jaar · Wolvega
Ik zoek ik iemand die mij uiteindelijk over die ene drempel te helpen en een wilde ervaring aan te willen gaan.
MariannePleziertje, 69 jaar · Hasselt
Een maatje met wie ik mijn passie kan delen.
Katy4809, 69 jaar · Burgh-Haamstede
Ik geloof niet alles wat je me vertelt dus je zult me toch op een andere manier moeten overtuigen van je oprechte bedoelingen.
Intense, 68 jaar · Beerzerveld
Ik ben op zoek naar een eerlijke, trouwe man die nog veel wil ondernemen. Hij mag jonger zijn, hoeft niet natuurlijk! Ben zelf
Artisain, 69 jaar · s Gravenwezel
Je kunt je vinden of wil je zelf omringen met dieren. Ik ben namelijk dierenarts geweest en niets gaat mij van mijn passie weerhouden.
Pudence, 67 jaar · Amersfoort
Hou ervan als een man een beetje dominant is, de controle kan overnemen en me kan laten genieten zoals ik nog niet heb genoten
MeAloneLady, 65 jaar · Oostende
Een zachtaardige man, attent, eerlijk, die me respecteert. Iemand die wilt genieten van al het moois dat het leven te bieden