Ook deze rijpe oma's uit Limburg zijn nog op zoek naar dating
Justine18xx07, 65 jaar · Montfort
♥ Limburg ♥ Blond haar ♥ Grijze ogen ♥ Gezet lijf
Ik hou van reizen, en van lekkere mannen, maar die combi kan toch ook samen? Ik wil genieten van jou samen zijn, en lekkere seks hebben!
Ara Bella, 67 jaar · Afferden
♥ Limburg ♥ Grijs haar ♥ Grijze ogen ♥ Slank lijf
Je hebt wat of heel veel tijd en je hebt een paar of heel veel ideeën om me bezig en bezig te houden. Ik wil de rest van mijn leven niet in een schommelstoel zitten en alleen tv kijken of met mijn katten praten. Je bent een aardige en intelligente man met wie ik een diepe en oprechte vriendschap kan hebben.
Je bent een gezelligheids dier.. Je houd van een grote familie en vind het niet erg dat mijn achter deur daarvoor open staat..oww wat ik wel belangrijk vind is je houd van koffie :)
Geile oma's die nog op zoek zijn naar lekkere mannen in andere regio's
Celeste63, 67 jaar · Gent
Dit profiel heb ik voor mezelf aangemaakt. De meeste mannen die ik ken, ken ik zo goed dat het bijna saai begint te worden. Tijd
Zoutleeuwke, 65 jaar · Zoutleeuw
Je bent een persoon die me nooit zou tegenhouden in mijn doen en laten en zou me accepteren zoals ik ben.
SammieJo, 66 jaar · Huis ter Heide
Ik zoek een lieve open man, met gevoel voor humor. Hij is empathisch en laat mij in mijn waarde. Hij is sociaal en gaat graag
Artisain, 69 jaar · s Gravenwezel
Je kunt je vinden of wil je zelf omringen met dieren. Ik ben namelijk dierenarts geweest en niets gaat mij van mijn passie weerhouden.
Genietenvan, 69 jaar · Elsegem
Een man die weet te genieten van, een man die weet waar het leven om draait en wat er echt belangrijk is in het leven.
51Anna, 66 jaar · Wissenkerke
Jij bent wat ze een echte heer noemen! Je hebt respect voor andere en je zult mij en mijn familie goed behandelen!
Proud Oma, 66 jaar · Zwolle
Ik stel erg prijs op hygiene en je bent een heer in het bijzijn van een dame.
Followtheleader, 65 jaar · Losser
Je bent een goed gehumeurde man, je weet wat je zelf wilt en trekt ook wel gewoon je eigen plan. Je bent zelfstandig en niet afhankelijk