Een vrijgezelle man, die ook niet meer alleen wilt zijn. Een vrouw zoekt voor een gezellige tijd samen, want samen is toch leuker dan alleen? Als jij dat ook vind stuur je mij dan een berichtje?
Alleen seks is nu in mijn gedachten en we gaan er ook voor. Ik hou ervan om de goede seks te hebben en dat is ook zo goed voor mij. Ik wil dat het gebeurt en ik moet ervoor gaan.
Geile oma's die nog op zoek zijn naar lekkere mannen in andere regio's
Houvanspanning, 60 jaar · Gent
Jij bent een niet meer zo jonge maar nog zeer actieve man die weet hoe een vrouw te verwennen.
Youdaman, 64 jaar · Borgloon
gezellig dingen willen doen, en vrouw lekker willen laten genieten van veel dingen
VrolijkeKerst, 62 jaar · Westmaas
Geen vaste relatie, allen voor de tijd dat mijn man weg is. Niet te veel persoonlijke details delen of verliefd worden. Hierdoor
Mynameisbont, 60 jaar · Arnemuiden
Geile man. Help me de jeuk de baas te worden.
Perfectiegeliefd, 60 jaar · Amsterdam
Lieve man
Verleidster, 63 jaar · Naarden
Ik ben op zoek naar een verzorgde man, leeftijd niet belangrijk. Jij bent geen bankzitter en wil dingen doen en ondernemen,
Beeldhouwster, 62 jaar · Tongeren
Ja het lijkt bijna of ik een verkooppraatje moet houden over wat je in huis moet hebben. Nee ik accepteer de mens en persoon..
Hanjoan, 63 jaar · Galmaarden
Eerst is op zoek naar een man die zin heeft aan een leuk gesprek en later zien wij dan wel verder.