Momenteel op zoek naar een nieuwe leefsituatie in mijn leven. Laat me weten of je een toffe room-matee wilt. Laten we ook wat bossen bezoeken! Laten we laat in de nacht in zee zwemmen of gewoon ergens heen een stuk gaan rijden en kijken wat de dag ons brengt.
Je wilt liefde delen, je wilt een relatie hebben, maar je wilt niet samenleven. Misschien zit je in dezelfde situatie: getrouwd zijn, maar niet meer verliefd zijn. Hoewel ik het zou waarderen als je veel tijd hebt, ben ik blij met elk uur dat je met mij kunt doorbrengen
Man die een onweerstaanbare vrouw zoals ik kan accepteren. Een man die dankbaar kan zijn omdat ik hem alles laat doen wat hij wil. Een man die me nooit zal verlaten voor een onzinnige reden die hij heeft.
Je bent een gezellige lieve man. Je bent ongeveer van mijn leeftijd, iets ouder of jonger maakt niet uit. Je bent ongebonden, en je vindt het net als ik heel erg leuk om lekker uit eten te gaan.
Geile oma's die nog op zoek zijn naar lekkere mannen in andere regio's
Eenzamelor, 61 jaar · Neerglabbeek
Lieve zacht aardige man die graag seks wilt maar met vriendschap, die graag wat leuke dingen met me wilt doen.
ClemS0, 62 jaar · Leerbroek
Ik wil een eerlijke en zorgzame kerel. Heb je die kwaliteiten voor mij? Ik weet dat als je goed voor me kunt zijn, alles ons goed
Louisa40, 62 jaar · Niekerk
lieve, attente en vrolijke man bent die me accepteer voor wie ik ben en die mijn leven wat spannender kan en wilt maken.
Comfortabele, 64 jaar · Groningen
Een leuke en spontane man die geniet van een stiekem onderonsje. Een relatie zoek jij ook niet maar wel spanning en avontuur.
SexyBeeb, 64 jaar · Breskens
Ben jij te vinden voor sex in de natuur?
MadameBloem, 61 jaar · Sint-Niklaas
Weer samen met iemand om met en van elkaar te genieten... Elkaar warmte geven, Ruimte gunnen en krijgen. Elkaars gelijken
Lievemarja, 61 jaar · Culemborg
Positief zijn vind jij ook een goede eigenschap en je laat iedereen in zijn waarde. Kan wel ene hele waslijst opsommen wat
SpiritualLove, 60 jaar · Enschede
Ik ben op zoek naar een leuke metgezel, gesprekspartner, en iemand met een spirituele geest. Je staat open voor allerlei