Ik zoek een jongensachtige man. Liefst iemand die ook van muziek houdt. Iemand die het leuk vindt dingen te ondernemen. Zoek iemand die in de buurt van Uden woont.
Alleen seks is nu in mijn gedachten en we gaan er ook voor. Ik hou ervan om de goede seks te hebben en dat is ook zo goed voor mij. Ik wil dat het gebeurt en ik moet ervoor gaan.
Je bent een nette man, die met mij nog een mooie toekomst op wil bouwen. Je bent positief en ondernemend. Ik kan nu wel een hele waslijst neer schrijven maar ik zou het fijner vinden om dit te ontdekken als we samen zijn.
Geile oma's die nog op zoek zijn naar lekkere mannen in andere regio's
Eline1, 64 jaar · Breskens
Het zou leuk zijn als jij ook ongeveer zo zou worden beschreven, zo weten we gelijk dat we op dat vlak veel gemeen hebben.Omschrijven
LoveDeZee, 62 jaar · Antwerpen
Zoek op de eerste plaats een toffe, eerlijke vriend. Samen gezellig genieten van groot en klein, helaas niet voor altijd
Miamine, 60 jaar · Hommerts
Een geweldige man die erg graag met mij wil spelen, kan tijd doorbrengen met praten en je weet wel een beetje plezier maken!
Iris53, 64 jaar · Heemskerk
eerlijk en betrouwbaar
Maaiemetmaai, 64 jaar · Etikhove
Reageer gewoon, ik ben geen moeilijk persoon, en vind het wel belangrijk om uit te vinden of er een klik en wederzijdse interesse
Soulmate1954, 63 jaar · Lelystad
Gewoon een leuke lieve man die net als ik alles uit het leven wil halen. Er zitten 30 dagen in de maand en 24 uur in een dag.
Lets Go Private, 61 jaar · Sas van Gent
Je vindt het leuk om mij gezelschap te houden. Je laat mij me gelukkig voelen, eindelijk weer. Geef me a.u.b. de tijd.
Camilleh, 62 jaar · Zierikzee
Een lekkere jonge man niet naar vis ruikend die mij van mijn visnet wil ontdoen om mij heerlijk te verwennen zodat ik mij weer