Ik ben gewoon hier op zoek naar een goede man met eerlijke oprecht respect vertrouwen en open hart, voor een goede serieuze vriendschap voor het leven samen te delen met?............................I am just here looking for a good man with honest sincere respect trust and open heart, for a good serious friendship to share life together with?
Een man moet leuk zijn, mannelijk, geen baard of tatoeages hebben. Voor mij is het zo cool om leuke mannen te ontmoeten. Maar ik wil ook een man die respect heeft voor een vrouw en die me altijd zal beschermen.
Ik zoek een jongensachtige man. Liefst iemand die ook van muziek houdt. Iemand die het leuk vindt dingen te ondernemen. Zoek iemand die in de buurt van Uden woont.
Geile oma's die nog op zoek zijn naar lekkere mannen in andere regio's
LovelyLorie, 63 jaar · Mastenbroek
Ben jij ook een spiritueel ingestelde persoon? Bijvoorbeeld, sta je ervoor open om tantra seks te bleven of hallucinerende
Gouvernante, 61 jaar · Herten
Deinst niet snel terug om speeltjes te gebruiken bij de seks. Lekker spannend.
Martine1954, 63 jaar · Haalderen
Ik zoek een vrolijke man die houd van uitgaan en dol op dieren is. En zelf met leuke activiteiten komt, kun je ook lekker koken?
Chou1954, 63 jaar · Nieuwenrode
Wat hoop ik te vinden? Nou Iemand die open, eerlijk, lief, spontaan, trouw, respectvo en vooral, romantisch is, waar ik een
Ludmila, 63 jaar · Aarschot
Discreet
GeelGrietje, 62 jaar · Brugge
Een vrij voelende man en die niet jaloers is.
Zestig, 64 jaar · Venlo
een lieve man voor een leuk gesprek, beetje spanning voor in mijn leven. een maatje misschien wel voor het leven. En aan seks
Camilleh, 62 jaar · Zierikzee
Een lekkere jonge man niet naar vis ruikend die mij van mijn visnet wil ontdoen om mij heerlijk te verwennen zodat ik mij weer