Ik heb weinig mannen gevonden die mij aankunnen, laat staan mij durven aan te spreken. Is toch nergens voor nodig, of vallen jullie op zo'n jong onschuldig studente die het voor het eerst doet?? misschien moet ik ook maar eens voor wat jongers gaan, dan weet ik zeker dat ik de hele nacht doorhaal!!
Je bent een gezellige lieve man. Je bent ongeveer van mijn leeftijd, iets ouder of jonger maakt niet uit. Je bent ongebonden, en je vindt het net als ik heel erg leuk om lekker uit eten te gaan.
Een leuke aantrekkelijke man van rond mijn leeftijd (of iets jonger of ouder) met een heerlijke dikke pik die het spannend vindt om geil met mij de liefde te bedrijven.
Geile oma's die nog op zoek zijn naar lekkere mannen in andere regio's
Kusjeopje, 60 jaar · Harlingen
Wie wil er ook iets opbouwen? Erotische, respectvol, diep en eerlijk? Ik zoek eerder diepgaande erotische relaties, dan
Ella2209, 63 jaar · Meerdonk
Ik hoop dat je je hart al gebroken hebt. Ik hoop dat je hebt laten zien wat liefde niet is. Ik hoop dat je het ergste hebt gehad
Danna1957, 60 jaar · Leeuwarden
Ben jij die liefdevolle man?
BijdeKuip, 64 jaar · Rotterdam
Wees gewoon jezelf en dan ben je al goed genoeg voor mij. Voldoende aandacht en plezier maken is natuurlijk ook van belang.
Lea-19-56-, 62 jaar · Herwijnen
Als je denkt dat ik je een speciaal gevoel kan geven, denk ik dat we de kans krijgen om deze speciaal voor ons te maken. Maak je
AStelStella, 62 jaar · Nes
Als je interesse in me hebt, laat mij dat dan weten. Ik hou van een man die lekker kan kletsen, er voor me is ook al gaat alles niet
Soulmate1954, 63 jaar · Lelystad
Gewoon een leuke lieve man die net als ik alles uit het leven wil halen. Er zitten 30 dagen in de maand en 24 uur in een dag.