Een man moet leuk zijn, mannelijk, geen baard of tatoeages hebben. Voor mij is het zo cool om leuke mannen te ontmoeten. Maar ik wil ook een man die respect heeft voor een vrouw en die me altijd zal beschermen.
Je hoeft echt niet met mij op wereldreis of extreme activiteiten te gaan doen. Die tijd heb ik al gehad, haha! Maar een leuk gesprek, iemand die altijd achter mij staat en humor houden me op de been! Kan ik op je rekenen?
Alleen seks is nu in mijn gedachten en we gaan er ook voor. Ik hou ervan om de goede seks te hebben en dat is ook zo goed voor mij. Ik wil dat het gebeurt en ik moet ervoor gaan.
Geile oma's die nog op zoek zijn naar lekkere mannen in andere regio's
Els1956, 61 jaar · Streefkerk
Een betrouwbare vent of anders gewoon iemand voor een gezellige babbel
HLover, 63 jaar · Venray
Interesse? Stuur een bericht en ik zal zo spoedig mogelijk reageren
Hottlady, 64 jaar · Beerze
Je mag een getrouwde man zijn. Ik heb wel graag dat ik iemand eerlijk tegenkomt. Je mag iemand zijn die een vrouw zoekt om regelmatig
Tanjana, 62 jaar · Assen
Een maatje, een soulmate, een goede gesprekspartner. Dat is iets wat ik in gedachte heb bij het zoeken naar een man. iemand
Ans54, 63 jaar · Oppuurs
U bent een charmante man, met de ouderwetse normen en waarden. Ook u houd van een uitje en bent het thuis zitten meer dan beu.
NetDate, 61 jaar · Gierle
Ik zoek een of meerdere mannen die met mij sex zouden willen hebben. Via deze site probeer is mannen te zoeken die interesse
Martine1954, 63 jaar · Haalderen
Ik zoek een vrolijke man die houd van uitgaan en dol op dieren is. En zelf met leuke activiteiten komt, kun je ook lekker koken?