Een vrijgezelle man, die ook niet meer alleen wilt zijn. Een vrouw zoekt voor een gezellige tijd samen, want samen is toch leuker dan alleen? Als jij dat ook vind stuur je mij dan een berichtje?
Heb je wat nodig is om bij mij te zijn en om mij te bevredigen? Als je dat kunt doen, weet ik zeker dat dit goed voor ons beide zal zijn. Wat zijn de ondeugende dingen die je in je hoofd hebt?
Geile oma's die nog op zoek zijn naar lekkere mannen in andere regio's
Yootjecootje, 61 jaar · Zwijndrecht
Ongeveer dezelfde leeftijd en die leuke grappen kan maken hou ik wel van.
LoveLouise57, 60 jaar · Kaster
Leeftijd maakt eigenlijk niet zoveel uit. Je bent oud maar kan een beetje modern zijn. Je houdt van seks. Je houdt van missionaris-
Claar57, 60 jaar · Emmen
Welke leuke, gezellige man maakt mijn leven net weer even een stukje leuker? We hoeven niet direct te gaan samen wonen hihi,
Mireille56, 61 jaar · Oudewater
Wil samen met jou, leuke, gezellige en spontane goeduitziende en verzorgde man, genieten van romantische en erotische
Miches, 61 jaar · Lille
Ben jij een man die ook toe is aan iets vast met een leuke dame? Je bent net als ik ook zorgzaam, in elk geval wel een beetje en hebt
Nicegirl5706, 60 jaar · Roermond
Mijn voorkeur gaat uit naar een man die net zo zorgzaam en menslievend is als ik, ik heb een hekel aan mannen die zichzelf vooropstellen.
Jenny112, 64 jaar · Almere
Ik zou graag een man willen leren kennen die ook leuke hobby's heeft, en die er verzorgd uit ziet en die ook van verrassingen
Winnaar, 62 jaar · Bommershoven
Je houdt van lange sex, vluggertjes zijn niet aan jou besteed. je wilt ook graag sex op een andere plaats dan de slaapkamer.