Wat zou het fijn zijn om een ??man te ontmoeten die écht goed kan neuken. Ik wel van voorspel, maar ik ben vooral een fan van penetratie. Die mooie pik van jou zal in mijn vagina stoten terwijl je me neukt. Het kan me zo heerlijk laten klaarkomen.
Je wilt liefde delen, je wilt een relatie hebben, maar je wilt niet samenleven. Misschien zit je in dezelfde situatie: getrouwd zijn, maar niet meer verliefd zijn. Hoewel ik het zou waarderen als je veel tijd hebt, ben ik blij met elk uur dat je met mij kunt doorbrengen
Je bent niet van de vereniging pleur maar neer show zoals mijn toekomstige ex die alle achter zich neer gooit en met blubber schoenen door huis loopt en nog het lef heeft om te vragen of ik een biertje kan pakken.