Jij hoeft helemaal niet speciaal of uitermate bijzonder te zijn, zolang je maar bereid bent om met mij te gaan dansen en er een leuke tijd met mij van wilt maken! Dus, zullen we eens een nachtje gaan 'dansen'?
Ik wil graag een verzorgde vlotte man met lef ontmoeten, iets aan de mollige kant geen bezwaar, humor, ook gezellig. Het zou fijn zijn wanneer je een baan op niveau hebt,ik ben gestopt met werken, dus veel vrijetijd om leuke dingen te doen. Ik kan wel verplaatsten maar als je te ver woont vind ik het fijner
Een leuke aantrekkelijke man van rond mijn leeftijd (of iets jonger of ouder) met een heerlijke dikke pik die het spannend vindt om geil met mij de liefde te bedrijven.
Geile oma's die nog op zoek zijn naar lekkere mannen in andere regio's
Theodorax, 62 jaar · Alphen
Gewoon gezellige mannen, mannen met humor, dus gewoon leuke mannen
ZonnetjeThuis, 64 jaar · Heiloo
Jij bent iemand die zich goed kan in leven in een ander. Een lieve man die weinig woorden nodig heeft maar mij goed aan kan voelen.
AStelStella, 62 jaar · Nes
Als je interesse in me hebt, laat mij dat dan weten. Ik hou van een man die lekker kan kletsen, er voor me is ook al gaat alles niet
Perfectiegeliefd, 60 jaar · Amsterdam
Lieve man
Lauren5503, 62 jaar · Oudenaarde
Ja je denkt er eigenlijk hetzelfde over als ik. Door te praten met elkaar kunnen we er achter komen wat we nog meer met elkaar
Aeliana, 64 jaar · Assent
Ik ben op zoek naar een goede gesprekspartner. Een lieve man die van zoenen en knuffelen houd en die eerlijk en oprecht is.
Dinagera, 60 jaar · Leeuwarden
Je kan mij vragen wat me uniek maakt. Je gaat graag naar het strand en je zult geen grove dingen zeggen als ik mijn eendelige
IreneSoleil, 61 jaar · Maasmechelen
Ik hoop dat je lekker in het leven staat. Doe ik ook .. Zonder foto geen reactie.