Een vrijgezelle man, die ook niet meer alleen wilt zijn. Een vrouw zoekt voor een gezellige tijd samen, want samen is toch leuker dan alleen? Als jij dat ook vind stuur je mij dan een berichtje?
Ik ben gewoon en heb eigenlijk geen rare uitspattingen. Kan goed alleen zijn maar dan mis je toch dat stukje aandacht om je heen. En dat kan jij mij misschien geven. Leer ik jou ook kennen?
Geile oma's die nog op zoek zijn naar lekkere mannen in andere regio's
SexyBeeb, 64 jaar · Breskens
Ben jij te vinden voor sex in de natuur?
Bethh 56, 61 jaar · Amerongen
Ik wil iemand zoals ik ontmoeten, voor mij is het aantrekkelijk dat je ook een dierenliefhebber bent, het zou ons een leuk
Nienk, 60 jaar · Nijmegen
Ik zoek gewoon een leuke man waar ik mee kan gaan daten en misschien ontstaat er nog wel iets meer. Ik hou wel van een man waar
AltheaV, 60 jaar · Leest
Is er iemand die mijn liefdesverdrag kan zijn? Dat voelt zich ook eenzaam zoals ik? We kunnen dat in slechts één
SanneLimbo, 63 jaar · Geleen
Je bent een man die het leuk lijkt om eventueel met meerdere mannen tegelijk mij te neuken in alle gaatjes. Maar als je alleen
Gazonnetje, 62 jaar · Bambrugge
Je bent eerlijk en betrouwbaar, sociaal en lief. Je vind het niet erg dat ik zelfstandig ben en dat ik hier door de zaak soms
Comfortabele, 64 jaar · Groningen
Een leuke en spontane man die geniet van een stiekem onderonsje. Een relatie zoek jij ook niet maar wel spanning en avontuur.
Soulmate1954, 63 jaar · Lelystad
Gewoon een leuke lieve man die net als ik alles uit het leven wil halen. Er zitten 30 dagen in de maand en 24 uur in een dag.