Ik ben weinig thuis, maar als ik thuis ben hou ik wel van romantisch aandacht van een man. Ik ben 2 keer getrouwd geweest en ik begin er geen 3de keer aan die onzin. Ik ben wel op zoek naar een leuke relatie voor langere tijd
Een leuke aantrekkelijke man van rond mijn leeftijd (of iets jonger of ouder) met een heerlijke dikke pik die het spannend vindt om geil met mij de liefde te bedrijven.
Geile oma's die nog op zoek zijn naar lekkere mannen in andere regio's
Abertha, 63 jaar · Heerlen
MonaDeVries, 64 jaar · Erpe
komt later
FunnFiona, 60 jaar · Overslag
Ben je er voor mij als de tijd daar is? Ik wil bij een volwassen man zijn die veel ervaring heeft met seks. Wat kun je voor mij doen?
Sweetsoso, 61 jaar · Bevere
Ben je op zoek naar plezier en een gezellige man? Je moet wel respectvol zijn tegenover anderen en vooral vrouwen, verder
LadyBlonde, 64 jaar · Krommenie
Ik ben op zoek naar vriendschap, ik zoek een lieve, eerlijke man om het alleen zijn wat op te vrolijken.
Connie56, 60 jaar · Knokke-Heist
Een plezante en propere man, eerlijk, betrouwbaar en gezellig. Geniet van uitgaan, mooi weer, lekker diner in een restaurant.
Lauren5503, 62 jaar · Oudenaarde
Ja je denkt er eigenlijk hetzelfde over als ik. Door te praten met elkaar kunnen we er achter komen wat we nog meer met elkaar
Joanie55, 62 jaar · Lucaswolde
Eerlijk gezegd, dit is één van de belangrijkste dingen voor mij. Ik ben de goofiest persoon op deze planeet,