Jij weet van jezelf dat je lief, zorgzaam, trouw en heel eerlijk bent. Val op mannen met een Arabisch uiterlijk, net zoals ikzelf dus. Ik hoop dat je aanstaat wat je hier leest, doet het dat niet dan vraag ik je niet te reageren.
een man van rond mijn leeftijd of jonger, die genieten kan van een vrouw zoals mij, als seksmaatje en ook behoefte heeft aan een conversatie. geniet van het leven, maar ook voelt dat er meer is. leuk, gezellig en altijd zijn woordje klaar heeft in een grappige situatie. ik hou wel van een beetje humor
Een vrijgezelle man, die ook niet meer alleen wilt zijn. Een vrouw zoekt voor een gezellige tijd samen, want samen is toch leuker dan alleen? Als jij dat ook vind stuur je mij dan een berichtje?