Ik ben op zoek naar een man die het lekker vindt om seks te hebben met iemand die niet de perfecte maten heeft. Eigenlijk zoek ik een beetje "een beest in bed".. Ik kan ontvangen en me verplaatsen.
Een man moet leuk zijn, mannelijk, geen baard of tatoeages hebben. Voor mij is het zo cool om leuke mannen te ontmoeten. Maar ik wil ook een man die respect heeft voor een vrouw en die me altijd zal beschermen.
een man van rond mijn leeftijd of jonger, die genieten kan van een vrouw zoals mij, als seksmaatje en ook behoefte heeft aan een conversatie. geniet van het leven, maar ook voelt dat er meer is. leuk, gezellig en altijd zijn woordje klaar heeft in een grappige situatie. ik hou wel van een beetje humor