Ik heb nooit tijd gehad voor jongens, vroeger mocht het ook nooit van mijn pa. Maar met de leeftijd word je eigenwijs en rebels, helemaal nu mn moeder en broers niet aanwezig zijn. En daarnaast, heel erg nieuwsgierig naar mannen!! Om eerlijk te zijn heb ik gewoon totaal geen ervaring met jongens en helemaal met sex. het zou mooi zijn een jongen te ontmoeten die meer ervaring heeft en mij dingen kan laten zien.
Je wilt liefde delen, je wilt een relatie hebben, maar je wilt niet samenleven. Misschien zit je in dezelfde situatie: getrouwd zijn, maar niet meer verliefd zijn. Hoewel ik het zou waarderen als je veel tijd hebt, ben ik blij met elk uur dat je met mij kunt doorbrengen
Ik heb weinig mannen gevonden die mij aankunnen, laat staan mij durven aan te spreken. Is toch nergens voor nodig, of vallen jullie op zo'n jong onschuldig studente die het voor het eerst doet?? misschien moet ik ook maar eens voor wat jongers gaan, dan weet ik zeker dat ik de hele nacht doorhaal!!