Je bent een nette man, die met mij nog een mooie toekomst op wil bouwen. Je bent positief en ondernemend. Ik kan nu wel een hele waslijst neer schrijven maar ik zou het fijner vinden om dit te ontdekken als we samen zijn.
Ik heb weinig mannen gevonden die mij aankunnen, laat staan mij durven aan te spreken. Is toch nergens voor nodig, of vallen jullie op zo'n jong onschuldig studente die het voor het eerst doet?? misschien moet ik ook maar eens voor wat jongers gaan, dan weet ik zeker dat ik de hele nacht doorhaal!!
Ik ben gewoon en heb eigenlijk geen rare uitspattingen. Kan goed alleen zijn maar dan mis je toch dat stukje aandacht om je heen. En dat kan jij mij misschien geven. Leer ik jou ook kennen?
Geile oma's die nog op zoek zijn naar lekkere mannen in andere regio's
HetZonnetje, 61 jaar · Gent
Ik zal vertellen wat ik niet wil: geen kniezer, geen pessimist of negatief ingesteld persoon die over alles wel iets te klagen
OostVlaanderen, 61 jaar · Gent
geen bijzondere wensen
Faydaway, 63 jaar · Den Ham
Een lieve man met een glimlach die spontaan is en van mailen houd.
GewoonLekkerA, 60 jaar · Aalsmeer
mail me jou sexuele fantasisen en we gaan samen proberen deze uit te laten komen
Allesgedaan, 60 jaar · s-Gravenpolder
Ik zoek een lieve en betrouwbare man, eentje waar ik veel dingen mee kan doen zoals reizen en dat soort leuke dingen. Ik hecht
Stout56, 61 jaar · Bakkeveen
Niet zoekende naar vastigheid liefde of een relatie maar naar plezier en seks.
SibbyL, 60 jaar · Groede
Ik heb een reismaatje nodig die overal mee naar toe wil en samen met mij zo van ons leven te genieten. Het zou leuk zijn als je
Connie56, 60 jaar · Knokke-Heist
Een plezante en propere man, eerlijk, betrouwbaar en gezellig. Geniet van uitgaan, mooi weer, lekker diner in een restaurant.