Ik zoek een plezante man met ook een eigen willetje, eigenwijs is niet nodig, want dat ben ik al genoeg voor ons beiden haha. Verder een gezellige en betrouwbare persoon, waarmee ik misschien de rest van mijn leven mee zou kunnen delen.
Een vrijgezelle man, die ook niet meer alleen wilt zijn. Een vrouw zoekt voor een gezellige tijd samen, want samen is toch leuker dan alleen? Als jij dat ook vind stuur je mij dan een berichtje?
Ik wil weer eens genieten van hete lichamelijke contacten. Ik ben al een tijdje alleen, en mis de intimiteit met een man. nu ben ik niet opzoek naar zomaar een man. Liefst van mijn eigen leeftijd of jonger. Ik wil mijzelf wel een beetje trakteren op iets speciaals. Een combinatie van liefde en seks