Weet je, eerlijk gezegd maakt het me niet veel uit wat ik zoek, Als man? Jij zorgt voor de zogenaamde wraakbeurt. Hoe en wat, maakt mij weinig uit. Maar ik wil wel absoluut mijn beurt krijgen. klinkt raar, maar zo voel ik erom. Hey, en wie weet kunnen we het gewoon vaker doen. ik doe het wel alleen veilig, en je hebt een lekker luchje op... ik hou van hugo boss. ik kan een zwetende man niet bepaald uitstaan.
Bedenkend dat ik lange tijd niet met een man samen ben geweest, zijn sommige dingen voor mij niet belangrijk. Ten eerste ben ik niet op zoek naar een vaste liefdes relatie, die tijd heb ik gehad. Een gezellig gespreksmaatje is altijd leuk, maar er moet wel een klik zijn. Het gaat mij uitsluitend om een seksuele
Man die een onweerstaanbare vrouw zoals ik kan accepteren. Een man die dankbaar kan zijn omdat ik hem alles laat doen wat hij wil. Een man die me nooit zal verlaten voor een onzinnige reden die hij heeft.