Ben jij alleen, of vind je het gezellig om een leuke babbel te houden met een gezellige vrouw dan hoop ik snel met jou in contact te komen en wie weet hebben wij een super gezellig tijd samen.
Je bent niet van de vereniging pleur maar neer show zoals mijn toekomstige ex die alle achter zich neer gooit en met blubber schoenen door huis loopt en nog het lef heeft om te vragen of ik een biertje kan pakken.
Je hoeft echt niet met mij op wereldreis of extreme activiteiten te gaan doen. Die tijd heb ik al gehad, haha! Maar een leuk gesprek, iemand die altijd achter mij staat en humor houden me op de been! Kan ik op je rekenen?
een man van rond mijn leeftijd of jonger, die genieten kan van een vrouw zoals mij, als seksmaatje en ook behoefte heeft aan een conversatie. geniet van het leven, maar ook voelt dat er meer is. leuk, gezellig en altijd zijn woordje klaar heeft in een grappige situatie. ik hou wel van een beetje humor
Geile oma's die nog op zoek zijn naar lekkere mannen in andere regio's
Oaklyn, 62 jaar · Langemark
Ik mis plezier in mijn leven en daar sta jij garant voor. Wij kunnen heel wat leuke dingen doen samen. Als jij humoristisch
Goudasroem, 64 jaar · Gouda
Alles behalve een bankhangende bierdrinker die nog te lui is om de douche in te gaan. maar gewoon een man die vol in het leven
Marietteh, 63 jaar · Bad Nieuweschans
Een man die het graag met een gezellige dame wil doen. Ik zie graag een foto van je!
Tineke53, 64 jaar · Leeuwarden
Een leuke zorgzame lieve man met zijn hart op de goede plek. Eentje die ook bepaalde dingen mist en dat via deze weg wil uitproberen.
Elize1, 64 jaar · Anna Paulowna
Onderneem jij net als ik graag nieuwe uitdagingen, en jij vind het leuk om met beide handen in het avontuur te stappen voor
Turbo560824, 61 jaar · Hoek van Holland
Ja dat is net zo lastig als mezelf omschrijven. Maar heb je wat van bovenstaande eigenschappen dan denk ik dat we heel ver komen.
Dakota, 62 jaar · Gent
gedurfd, experimenteel, houd van seks, respectvol, sociaal en gezellig. goed gevoel voor humor, maar mag best dominant