Weet je, eerlijk gezegd maakt het me niet veel uit wat ik zoek, Als man? Jij zorgt voor de zogenaamde wraakbeurt. Hoe en wat, maakt mij weinig uit. Maar ik wil wel absoluut mijn beurt krijgen. klinkt raar, maar zo voel ik erom. Hey, en wie weet kunnen we het gewoon vaker doen. ik doe het wel alleen veilig, en je hebt een lekker luchje op... ik hou van hugo boss. ik kan een zwetende man niet bepaald uitstaan.
Je wilt liefde delen, je wilt een relatie hebben, maar je wilt niet samenleven. Misschien zit je in dezelfde situatie: getrouwd zijn, maar niet meer verliefd zijn. Hoewel ik het zou waarderen als je veel tijd hebt, ben ik blij met elk uur dat je met mij kunt doorbrengen
Ik zoek een jongensachtige man. Liefst iemand die ook van muziek houdt. Iemand die het leuk vindt dingen te ondernemen. Zoek iemand die in de buurt van Uden woont.