Als je een romantische kerel bent, dan is dat goed voor ons. Laten we deze werkelijkheid voor ons maken. Ik kijk uit naar de dingen die je voor mij kunt doen. Ik weet zeker dat dit voor ons werkt.
Je hoeft echt niet met mij op wereldreis of extreme activiteiten te gaan doen. Die tijd heb ik al gehad, haha! Maar een leuk gesprek, iemand die altijd achter mij staat en humor houden me op de been! Kan ik op je rekenen?
Ik zoek een jongensachtige man. Liefst iemand die ook van muziek houdt. Iemand die het leuk vindt dingen te ondernemen. Zoek iemand die in de buurt van Uden woont.
Geile oma's die nog op zoek zijn naar lekkere mannen in andere regio's
Sonja53Single, 63 jaar · Amsterdam
ik ben goed verzorgd ,heel eerlijk, heb humor en een hond chihuahua
Catharinah, 60 jaar · Amsterdam
Volgt
Cassandra I, 63 jaar · Rotterdam
zoek bi-vrouw of stel waarvan vrouw ook bi
SnoepReisje5305, 64 jaar · Appingedam
Ik zoek een man die ook de seks mist in zijn relatie. Of een man die vrijgezel is en alleen de lusten wil maar niet de lasten. Dan
Verleidster, 63 jaar · Naarden
Ik ben op zoek naar een verzorgde man, leeftijd niet belangrijk. Jij bent geen bankzitter en wil dingen doen en ondernemen,
MadameBloem, 61 jaar · Sint-Niklaas
Weer samen met iemand om met en van elkaar te genieten... Elkaar warmte geven, Ruimte gunnen en krijgen. Elkaars gelijken
Maniasurfster, 61 jaar · Heusden
Kan jij discreet zijn, en op plekjes komen waar we lekker los kunnen gaan?
Hanjoan, 63 jaar · Galmaarden
Eerst is op zoek naar een man die zin heeft aan een leuk gesprek en later zien wij dan wel verder.