Niet gelijk met koffers komen aanzetten, als je al zo lang vrijgezel bent als ik, dan kost het toch even wat aanpassingstijd. Ben je bereid me die te geven? Een lijstje van hoe mijn ideale man er uit zou moeten zien, heb ik niet. Respect en een positieve ingesteldheid vind ik dan wel belangrijk.
Je bent niet van de vereniging pleur maar neer show zoals mijn toekomstige ex die alle achter zich neer gooit en met blubber schoenen door huis loopt en nog het lef heeft om te vragen of ik een biertje kan pakken.
Een leuke aantrekkelijke man van rond mijn leeftijd (of iets jonger of ouder) met een heerlijke dikke pik die het spannend vindt om geil met mij de liefde te bedrijven.
Geile oma's die nog op zoek zijn naar lekkere mannen in andere regio's
Darlene63, 63 jaar · Sittard
Jij bent mijn neukmaat. Je houdt van een spannende oma zoals ik. Je houdt van erotische avonturen. Je vindt het ruig, snel
Veilingmeesteres, 62 jaar · Hillegom
Je toont interesse in een vrouw en verwacht dat ook andersom, je bent single en je wilt daar graag verandering in brengen.
Sweetoman54, 63 jaar · Tollembeek
Je moet me bij kunnen houden want ik ben nog erg actief. Ik wil dat je wat tijd met me doorbrengt. Als je dat doet, weet ik zeker
Lotteweetniet, 61 jaar · Everdingen
Een lieve leuke man
Brownedge, 60 jaar · Turnhout
Houden van films kijken, overal en nergens
Josephineeke, 62 jaar · Houtvenne
Ik heb niet een bepaald beeld van een man die ik leuk vind. Ik hou van een charismatisch type, iemand die echt aanwezig is. Ik
Clara1211, 61 jaar · Rozenburg
Wil jij mijn appeltaart uit proberen? Ben jij die gezellige en lieve man die ik graag in mijn leven wil hebben? Dan hoor ik graag
Els1956, 61 jaar · Streefkerk
Een betrouwbare vent of anders gewoon iemand voor een gezellige babbel