Je houdt van een lekker voorspel, dat kan al beginnen tijdens een etentje of een drankje ergens. Een beetje voetjevrijen onder de tafel in het restaurant of café, af en toe een kusje stelen, een aai over de arm of been en dan wanneer we thuiskomen pak je me stevig vast en neem je me zoals een vrouw genomen wil worden. Ik sta voor veel dingen open, kijk niet zo naar uiterlijk als je maar goed verzorgd bent natuurlijk.
Je bent een gezellige lieve man. Je bent ongeveer van mijn leeftijd, iets ouder of jonger maakt niet uit. Je bent ongebonden, en je vindt het net als ik heel erg leuk om lekker uit eten te gaan.
Geile oma's die nog op zoek zijn naar lekkere mannen in andere regio's
Kusjeopje, 60 jaar · Harlingen
Wie wil er ook iets opbouwen? Erotische, respectvol, diep en eerlijk? Ik zoek eerder diepgaande erotische relaties, dan
Connie56, 60 jaar · Knokke-Heist
Een plezante en propere man, eerlijk, betrouwbaar en gezellig. Geniet van uitgaan, mooi weer, lekker diner in een restaurant.
Tineke53, 64 jaar · Leeuwarden
Een leuke zorgzame lieve man met zijn hart op de goede plek. Eentje die ook bepaalde dingen mist en dat via deze weg wil uitproberen.
Dagdromer, 60 jaar · Leeuwarden
Ik zoek een leuke man die van dieren houdt en een culinair genieter is. Iemand die het ook eens gezellig vindt om een avond naar
Elenaso, 60 jaar · Bosch en Duin
Je bent net als ik ook avontuurlijk en je wilt nu ook geen serieuze relatie hebben. Laten we get bij iets casual houden en we
Janice00, 62 jaar · Hechtel
Je laat me op mijn gemak voelen, je geeft me een goed gevoel en je vertelt me wat je voor mij kunt doen. Je bent lief, eerlijk en
Tomboy0, 63 jaar · Maastricht
Volgt
AStelStella, 62 jaar · Nes
Als je interesse in me hebt, laat mij dat dan weten. Ik hou van een man die lekker kan kletsen, er voor me is ook al gaat alles niet