Een man moet leuk zijn, mannelijk, geen baard of tatoeages hebben. Voor mij is het zo cool om leuke mannen te ontmoeten. Maar ik wil ook een man die respect heeft voor een vrouw en die me altijd zal beschermen.
Je bent een gezellige lieve man. Je bent ongeveer van mijn leeftijd, iets ouder of jonger maakt niet uit. Je bent ongebonden, en je vindt het net als ik heel erg leuk om lekker uit eten te gaan.
Ik wil weer eens genieten van hete lichamelijke contacten. Ik ben al een tijdje alleen, en mis de intimiteit met een man. nu ben ik niet opzoek naar zomaar een man. Liefst van mijn eigen leeftijd of jonger. Ik wil mijzelf wel een beetje trakteren op iets speciaals. Een combinatie van liefde en seks
Geile oma's die nog op zoek zijn naar lekkere mannen in andere regio's
Gretaxx, 63 jaar · Baarlo
Wees erbij wanneer ik je nodig heb om de vriend te zijn en de helpende hand die ik nodig heb als ik me alleen voel. Geef me het licht