Durf jij het met mij aan en voel jij je niet snel het tweede wiel aan de wagen? Er is geen concurrentie tussen jullie, ik wil gewoon wat extra er bij. Denk je dat je dit aankan en mij net dat beetje meer kan geven waar ik zo naar verlang?
Ik heb weinig mannen gevonden die mij aankunnen, laat staan mij durven aan te spreken. Is toch nergens voor nodig, of vallen jullie op zo'n jong onschuldig studente die het voor het eerst doet?? misschien moet ik ook maar eens voor wat jongers gaan, dan weet ik zeker dat ik de hele nacht doorhaal!!
Ben jij een gezellige en warme man en mis jij net als ik de warmte en de liefde, en zou je net als ik weer de moeite willen doen voor een mooi persoon in je leven, samen er op uit gaan en genieten van de kleine en mooie dingen, dan hoop ik snel een bericht te krijgen.