Je kent goed de weg hier in de buurt en je weet dan ook wel wat leuke plekken om te bezoeken. Verder wil je ook wel een leuke tijd hebben en misschien kunnen we elkaar dat wel geven. Je bent iemand die vrolijk in het leven staat en nu op dit moment wil je echt even genieten.
Je bent een nette man, die met mij nog een mooie toekomst op wil bouwen. Je bent positief en ondernemend. Ik kan nu wel een hele waslijst neer schrijven maar ik zou het fijner vinden om dit te ontdekken als we samen zijn.
Ik zoek een jongensachtige man. Liefst iemand die ook van muziek houdt. Iemand die het leuk vindt dingen te ondernemen. Zoek iemand die in de buurt van Uden woont.
Ik ben weinig thuis, maar als ik thuis ben hou ik wel van romantisch aandacht van een man. Ik ben 2 keer getrouwd geweest en ik begin er geen 3de keer aan die onzin. Ik ben wel op zoek naar een leuke relatie voor langere tijd
Geile oma's die nog op zoek zijn naar lekkere mannen in andere regio's
KristinaSli, 61 jaar · Assen
Man om af en toe mee af te spreken voor sex.
Turbo560824, 61 jaar · Hoek van Holland
Ja dat is net zo lastig als mezelf omschrijven. Maar heb je wat van bovenstaande eigenschappen dan denk ik dat we heel ver komen.
Jeetje1956, 60 jaar · Bevere
Single man die ook op zoek is naar gezelschap en genegenheid.
Tresebeest, 60 jaar · Sneek
Je hebt graag wat in je handen en houd van strelen, likken en zoenen.
Youdaman, 64 jaar · Borgloon
gezellig dingen willen doen, en vrouw lekker willen laten genieten van veel dingen
Dan19560620, 61 jaar · Eigenbilzen
Een man die me prikkelt om te ontwikkelen en zeker te gaan genieten van het bed leven. Iemand die niet van plan is er een eenmalig
Dakota, 62 jaar · Gent
gedurfd, experimenteel, houd van seks, respectvol, sociaal en gezellig. goed gevoel voor humor, maar mag best dominant