Nou kan het nog, dus chop chop chop, niet te lang wachten ;-) Ja ik ga niet met mn blote reet in de sneeuw haha daar trek ik de grens hoor ;) Maar dan neuken we in de winter wel gewoon binnen ok.
Je bent niet van de vereniging pleur maar neer show zoals mijn toekomstige ex die alle achter zich neer gooit en met blubber schoenen door huis loopt en nog het lef heeft om te vragen of ik een biertje kan pakken.
Ben jij een gezellige en warme man en mis jij net als ik de warmte en de liefde, en zou je net als ik weer de moeite willen doen voor een mooi persoon in je leven, samen er op uit gaan en genieten van de kleine en mooie dingen, dan hoop ik snel een bericht te krijgen.
Man die een onweerstaanbare vrouw zoals ik kan accepteren. Een man die dankbaar kan zijn omdat ik hem alles laat doen wat hij wil. Een man die me nooit zal verlaten voor een onzinnige reden die hij heeft.
Geile oma's die nog op zoek zijn naar lekkere mannen in andere regio's
Nachtwachten, 62 jaar · Amsterdam
Je kan het goed met iedereen vinden je houd er ook wel van om eens dingen te onder nemen maar hebt de mentaliteit van niets moet
GewoonLekkerA, 60 jaar · Aalsmeer
mail me jou sexuele fantasisen en we gaan samen proberen deze uit te laten komen
IngridK, 63 jaar · Middelburg
een kleurrijk persoon, gezellig en vriendelijk. Een klik altijd mooi meegenomen
Teletubbi570929, 60 jaar · Tessenderlo
lekker op zijn tijd een wijntje willen drinken, houden van spanje, af willen reizen naar leuke plekjes
Claar57, 60 jaar · Emmen
Welke leuke, gezellige man maakt mijn leven net weer even een stukje leuker? We hoeven niet direct te gaan samen wonen hihi,
Lea-19-56-, 62 jaar · Herwijnen
Als je denkt dat ik je een speciaal gevoel kan geven, denk ik dat we de kans krijgen om deze speciaal voor ons te maken. Maak je
Lacalida, 61 jaar · Beerzerveld
Zou jij het geil vinden om mij eens een avond van mijn leven te geven waar ik nog lang aan terug kan denken?
Dientje53, 64 jaar · Destelbergen
Wat ik wil is denk ik goed duidelijk. Je bent een leuke man met inhoud. Je zoekt seks en wil daar ook een verder in gaan dan alleen