Graag zou ik in contact komen met een man met een goede algemene ontwikkeling en die één en ander van de wereld heeft gezien en jawel niet gespeend is van humor, héél belangrijk. Ik hoop verrast te worden met iemand die zich hierin kan vinden !
Ik ben gewoon en heb eigenlijk geen rare uitspattingen. Kan goed alleen zijn maar dan mis je toch dat stukje aandacht om je heen. En dat kan jij mij misschien geven. Leer ik jou ook kennen?
Je bent een gezellige lieve man. Je bent ongeveer van mijn leeftijd, iets ouder of jonger maakt niet uit. Je bent ongebonden, en je vindt het net als ik heel erg leuk om lekker uit eten te gaan.
Geile oma's die nog op zoek zijn naar lekkere mannen in andere regio's
Perfectiegeliefd, 60 jaar · Amsterdam
Lieve man
Evahaarlem, 62 jaar · Haarlem
Je bent op zoek naar een leuke vrouw. Waar gezelligheid echt boven alles gaat. Ik hou van koken en ook al heb ik wisselende tijden
Wentelteef, 62 jaar · Huizen
Een potentiele man die volop in het leven staat. Energie, spanning en gezelligheid.
BBW19560414, 61 jaar · Halmaal
Groot vind jij niet erg. Je houd wel van een paar kilo teveel. Je zoekt een zelfstandige dame die precies weet wat ze wel en niet
ClemS0, 62 jaar · Leerbroek
Ik wil een eerlijke en zorgzame kerel. Heb je die kwaliteiten voor mij? Ik weet dat als je goed voor me kunt zijn, alles ons goed
Abertha, 63 jaar · Heerlen
AfMetDe, 63 jaar · Geersdijk
Ik zoek een man die durft! Niet iemand die verlegen of twijfelend langs de kant gaat staan en zijn grote kans daardoor mist.