Soms heb je net dat laatste duwtje in de rug nodig en ik ben blij dat ik die heb gehad. Misschien ben ik ook jouw laatste duwtje voor een date. Wat voor een date dat laat ik aan jou over. Ik sta open voor hete seks, maar ook voor een fijne relatie. Het ligt aan jou wat voor date we gaan krijgen. ;-) ;)
Ben jij een gezellige en warme man en mis jij net als ik de warmte en de liefde, en zou je net als ik weer de moeite willen doen voor een mooi persoon in je leven, samen er op uit gaan en genieten van de kleine en mooie dingen, dan hoop ik snel een bericht te krijgen.
Heb je wat nodig is om bij mij te zijn en om mij te bevredigen? Als je dat kunt doen, weet ik zeker dat dit goed voor ons beide zal zijn. Wat zijn de ondeugende dingen die je in je hoofd hebt?