Je bent op zoek naar een leuke vrouw en je vind het niet vervelend dat ik geen echte duidelijke werktijden heb. Je bent ondernemend en een zelfstandig type, het is natuurlijk niet de bedoeling dat ik je moeder ben als je begrijpt wat ik bedoel.
Heb je wat nodig is om bij mij te zijn en om mij te bevredigen? Als je dat kunt doen, weet ik zeker dat dit goed voor ons beide zal zijn. Wat zijn de ondeugende dingen die je in je hoofd hebt?
Je hoeft echt niet met mij op wereldreis of extreme activiteiten te gaan doen. Die tijd heb ik al gehad, haha! Maar een leuk gesprek, iemand die altijd achter mij staat en humor houden me op de been! Kan ik op je rekenen?
Een leuke aantrekkelijke man van rond mijn leeftijd (of iets jonger of ouder) met een heerlijke dikke pik die het spannend vindt om geil met mij de liefde te bedrijven.
Geile oma's die nog op zoek zijn naar lekkere mannen in andere regio's
HelmavanD, 62 jaar · Amersfoort
Een man die bij mij past is aardig en attent. Romantisch zou helemaal mooi zijn. Je bent iemand die rustig de tijd neemt om mij
GranCora, 64 jaar · Roswinkel
Ik zoek een man die van gezelligheid houdt. Ik vind intiem contact ook belangrijk en zal een goede zoen nooit afkappen! En
Marietteh, 63 jaar · Bad Nieuweschans
Een man die het graag met een gezellige dame wil doen. Ik zie graag een foto van je!
DeLeona, 60 jaar · Amstelhoek
Als jij een goed mens bent met een groot hart ben ik al vrij snel tevreden. Ik vind het fijn als jij goed met kinderen om kunt gaan.
Nankomteran, 60 jaar · Marwijksoord
Misschien vind ik je hier niet maar misschien ook wel, ik heb er lang over gedubt of ik mezelf hier zou inschrijven of niet maar
Princesinha, 60 jaar · Antwerpen
Ik zoek een seks relatie of lat relatie, hou van een beetje kinky en anaal. Hou ook veel van pijpen en gebeft worden!
Passievol, 60 jaar · Emmeloord
ja over jou niet zo veel wel als je wat van mollig houd want dat ben ik namelijk wel mmmmmmm
Martine1954, 63 jaar · Haalderen
Ik zoek een vrolijke man die houd van uitgaan en dol op dieren is. En zelf met leuke activiteiten komt, kun je ook lekker koken?