Je zorgt voor jezelf en observeert, je rookt niet want ik houd niet van roken en van de geur. Je respecteert mij en houdt echt van me en breekt mijn hart niet.
Je bent een nette man, die met mij nog een mooie toekomst op wil bouwen. Je bent positief en ondernemend. Ik kan nu wel een hele waslijst neer schrijven maar ik zou het fijner vinden om dit te ontdekken als we samen zijn.
Alleen seks is nu in mijn gedachten en we gaan er ook voor. Ik hou ervan om de goede seks te hebben en dat is ook zo goed voor mij. Ik wil dat het gebeurt en ik moet ervoor gaan.
Geile oma's die nog op zoek zijn naar lekkere mannen in andere regio's
Sjiekenstijlvol, 64 jaar · Nieuwegein
Een charmante persoonlijkheid die een goed gesprek niet uit de weg gaat. Samen een kaartje leggen, een partijtje spelen
Malalaya, 64 jaar · Winsum
Ik zou graag een man aan mijn zijde hebben om leuke dingen te doen. Ik wil het nu. Zullen we er nu gewoon voor gaan?
MaryannA0, 62 jaar · Almelo
Ik zou dol zijn op een slimme, genereuze, liefhebbende kerel rond mijn leeftijd.
Deduvelisoud, 63 jaar · Dalfsen
Wat ik zoek is een lieve man die ook open en eerlijk is want ik mag graag weten wat er in de ander omgaat. Het belangrijkste is
Evahaarlem, 62 jaar · Haarlem
Je bent op zoek naar een leuke vrouw. Waar gezelligheid echt boven alles gaat. Ik hou van koken en ook al heb ik wisselende tijden
ChristynNL, 64 jaar · Heerlen
Tikje stoer, gezellig, spraakzaam, zelfvertrouwen (tot het arrogante aan toe, maar net weer niet te arrogant).
MarieLouiske, 64 jaar · Kortijs
Een rustig persoon maar wel iemand waar ik terecht kan, die het fijn vindt om in mijn gezelschap door te brengen. Waar ik mee