Een vrijgezelle man, die ook niet meer alleen wilt zijn. Een vrouw zoekt voor een gezellige tijd samen, want samen is toch leuker dan alleen? Als jij dat ook vind stuur je mij dan een berichtje?
Ik heb weinig mannen gevonden die mij aankunnen, laat staan mij durven aan te spreken. Is toch nergens voor nodig, of vallen jullie op zo'n jong onschuldig studente die het voor het eerst doet?? misschien moet ik ook maar eens voor wat jongers gaan, dan weet ik zeker dat ik de hele nacht doorhaal!!
Geile oma's die nog op zoek zijn naar lekkere mannen in andere regio's
Marialady, 62 jaar · Boornbergum
Ik zoek iemand voor wat gezelschap, ik voel mij af en toe toch wel eenzaam op sommige momenten. En ik zou dan graag iemand willen
Dianatje, 61 jaar · Gistel
Volgt
Theodorax, 62 jaar · Alphen
Gewoon gezellige mannen, mannen met humor, dus gewoon leuke mannen
AfMetDe, 63 jaar · Geersdijk
Ik zoek een man die durft! Niet iemand die verlegen of twijfelend langs de kant gaat staan en zijn grote kans daardoor mist.
SanneLimbo, 63 jaar · Geleen
Je bent een man die het leuk lijkt om eventueel met meerdere mannen tegelijk mij te neuken in alle gaatjes. Maar als je alleen
Annalphen, 64 jaar · Alphen
Je wilt seks ,veder geen verplichtingen naar elkaar toe!
LoveDeZee, 62 jaar · Antwerpen
Zoek op de eerste plaats een toffe, eerlijke vriend. Samen gezellig genieten van groot en klein, helaas niet voor altijd
Miranan, 62 jaar · Gent
Over jou kan ik kort en krachtig zijn. Ik ben niet zomaar een vrouw die je over de leuning van de bank gooit en flink op los gaat.