Ben jij een gezellige en warme man en mis jij net als ik de warmte en de liefde, en zou je net als ik weer de moeite willen doen voor een mooi persoon in je leven, samen er op uit gaan en genieten van de kleine en mooie dingen, dan hoop ik snel een bericht te krijgen.
Alleen seks is nu in mijn gedachten en we gaan er ook voor. Ik hou ervan om de goede seks te hebben en dat is ook zo goed voor mij. Ik wil dat het gebeurt en ik moet ervoor gaan.
Je bent een gezellige lieve man. Je bent ongeveer van mijn leeftijd, iets ouder of jonger maakt niet uit. Je bent ongebonden, en je vindt het net als ik heel erg leuk om lekker uit eten te gaan.
Geile oma's die nog op zoek zijn naar lekkere mannen in andere regio's
A-M-Elia, 62 jaar · Utrecht
Wil jij er voor mij zijn, door dik en dun? Ik zoek een maatje als dat en zou wel erg fijn zijn als jij dat maatje voor mij kan zijn.
Contraband, 63 jaar · Doenrade
Gelukkig ben ik niet leeftijdgebonden. Mijn doel in mijn leven is toch eens met allerlei type mannen iets heftigs gedaan
Burgerlij550919, 61 jaar · Ter Heijde
Jij staat net als ik positief in het leven en houdt er van om lekker te genieten en leuke dingen te doen. Je bent een betrouwbare
MiraLo55, 62 jaar · Koekange
Ik denk dat ik de droom bent van elke man, ik zeur niet en ben al zeker niet de persoon die moeilijk gaat doen en nee gaat zeggen.
IamSam, 60 jaar · Stieltjeskanaal
Ik zoek een leuke partner om dingen mee te kunnen doen, mijn kinderen hebben niet altijd tijd. En zou dan graag wat gezelschap
Badassgrandma, 61 jaar · Lembeek
Verleid me en neuk me hard alsjeblieft. Ik heb het zo nodig. Ik ben misschien ouder maar geil als wat. Dus neuk me alsjeblieft
Maskerade, 61 jaar · Venray
Ik zoek met spoed een discrete man, die deze rijpe dame seksueel kan en wil verwennen. Ik ben op zoek naar gezelligheid, warmte
LaBamba, 60 jaar · Luttelgeest
Iemand van rond mijn leeftijd die ook graag samen oud wil worden.